Розетки електричні

Розетки електричні відносяться до такої категорії товарів, як електрофурнітура. Залежно від умов, в яких вони використовуються, необхідно зробити правильний вибір не тільки в плані дизайну, але і функціональних можливостей, і технічних параметрів.

Стандарти і типи — які в Україні використовуються європейські розетки

Американська класифікація розеток використовується у всьому світі. В Україні згідно їй використовується переважно два типи розеткових виробів:

  • С. найпопулярніший варіант, який також називається евророзеткою. Тут використовується два круглих контакту, а заземлення відсутнє.
  • F. Схожий з типом С, однак має додатково дві заземлюючі скоби, розташовані на перпендикулярній до лінії контактів осі. Такі розетки з заземленням прекрасно поєднуються і з штепсельними виделками, і з радянськими виделками.

Технічні параметри — частота і напруга

За європейськими стандартами мережева напруга повинна бути або 220-240 В, або 380 В. У першому випадку електрофурнітура призначена для підключення пристроїв з потужністю до 3,5 кВт. Це пояснюється тим, що розетковий виріб, що використовується для малопотужних побутових приладів, може впоратись з силою струму в межах 16 А.

У той же час для потужних побутових приладів потрібна електроінсталяція з іншими параметрами. Наприклад, розетки для електроплит витримують силу струму до 32 А.

Для промислового обладнання застосовуються трифазні вироби, розраховані на роботу з напругою 380 В.

Для різнотипних розеткових пристроїв передбачається і різна частота струму, як правило, 50 або 60 Гц.

Купити розетки в Києві — пропозиції за видами

Каталог інтернет-магазину Капро-Київ включає в себе не тільки розетки в зборі, але й окремі коробки для них, які звуться підрозетниками, а також зовнішні блоки окремо. Ви можете купити онлайн різні види розеток залежно від способу монтажу:

  1. Вбудовані. Колодка з контактами вбудовується в підрозетники, які приховуються в невеликому поглибленні в стіні. Над поверхнею стіни виступає лише зовнішній корпус.
  2. Накладні. Використовуються при зовнішній прокладці проводки. Контактні компоненти приховані в корпусі, який повністю виступає над поверхнею стіни.
  3. Переносні. Комплектуються шнуром і виделкою, тому можуть бути використані як подовжувач.

Залежно від кількості гнізд виділяють такі види розеткового модуля:

  • На одне гніздо — стандартний варіант.
  • Подвійні розетки. До одного виходу проводки можна підключити безпосередньо два пристрої, при цьому не потрібен монтаж додаткового підрозетника.
  • Розетки потрійні. Розраховані на три пристрої-споживача. У модулі три відсіки, під кожен з яких вбудовується свій підрозетник.
  • Розетки на чотири гнізда. Для установки використовують рамку на чотири гнізда.

Окремі виробники випускають розеткові вироби, які виконують свою основну задачу і мають додаткові функції. Найчастіше ці функції забезпечують за рахунок механічних і електронних комплектуючих. Ви можете купити розетки в Києві в компанії Капро, які можуть мати такі доповнення:

  • Вбудоване УЗО.
  • Шторки для захисту від дітей.
  • Кришка.
  • Таймер.
  • Електролічильник. Зручно контролювати енергоспоживання конкретним приладом.
  • Виштовхувач вилки. Актуально, якщо неможливо надійно зафіксувати підрозетники, оскільки виштовхувач забезпечує м'яке і плавне вилучення вилки.
  • Підсвічування.
  • USB-вихід.
  • Модуль Wi-Fi.

Розетки — купити в Україні недорого

В інтернет-магазині Капро-Київ представлений багатогранний асортимент розеток по прийнятним цінами. У продажу виробу від українських та закордонних брендів, які відмінно зарекомендували себе і надають гарантію на кожен товар.

Замовляйте продукцію в компанії Капро: оперативна обробка заявки та експрес-доставка якісного товару по всій Україні гарантовані.

Продукція