Стабілізатори напруги

Продукція

Перепади напруги в українських електричних мережах – явище, добре знайоме багатьом споживачам. Добре, якщо стрибок призведе тільки до блимання лампочок. Набагато гірше, якщо згорять прилади побутової техніки — холодильник, пральна машина і інші. Особливо чутлива до таких перепадів в мережі імпортна техніка, яка коштує недешево, і при її несправності ремонт може обійтися в вартість нового приладу.

Для вирівнювання напруги використовуються так звані стабілізатори — пристрою, які покликані компенсувати всі скачки і перебої при подачі електрики і повинні бути розраховані на сумарну потужність всіх електропобутових приладів. Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує покупцям одно-і трифазні стабілізуючі прилади, а також додаткове обладнання до них.

Регульований стабілізатор напруги і інші різновиди

Вид стабілізатора насамперед залежить від типу стабілізуючого механізму:

  • Накопичуючи — акумулюють електроенергію в ємностях, які в подальшому можуть витрачатися зі стандартними показниками напруги (принцип аналогічний джерелам безперебійного живлення). В даний час практично вийшли з ужитку, іноді застосовуються на підприємствах з потужними електродвигунами.
  • Коригувальні — мають систему управління і трансформатор, що реагують на зміни струму в ту чи іншу сторону і вирівнюють її за допомогою обмотки трансформатора. Широко використовуються для побутової електротехніки.

Коригувальні стабілізуючі пристрої використовуються повсюдно — в житлових і виробничих приміщеннях, офісах, ресторанах, великих промислових підприємствах. Практично всі вони є регульовані, тобто що дозволяють споживачеві встановлювати напругу на виході з стабілізатора потрібної йому величини. Це необхідно з метою створення комфортної зони для імпортної побутової техніки, розрахованої на 230 В або компенсації втрати при збільшеній довжині мережі.

Диференціюють кілька типів стабілізаторів:

  • Релейного типу — швидкодіючі, недорогі і якісні. Їх недолік – стрибок напруги при спрацьовуванні реле в 5-15 В. Електричні лампочки можуть реагувати на це миготінням, а люмінесцентні та енергозберігаючі лампи залишаються нечутливими.
  • Електронні — також звані тиристорними. Ці моделі відрізняються автокомутаціею різних обмоток трансформатора. Нагадує принцип дії реле, але без механічних контактів. Мають безліч рівнів вирівнювання і є високоточними пристроями зі збільшеним ККД. Їх недолік — чутливість до перегріву. Найбільш популярні у вітчизняних виробників.
  • Інверторні стабілізатори напруги — пристрої, що перетворюють постійний струм в змінний і навпаки. Для цього в конструкції є мікроконтролер і кварцовий генератор. Вони малошумні, відрізняються компактністю і розширеним діапазоном вхідної напруги від 115 до 290 В. Недолік — висока цінова категорія.

Крім цих різновидів існують ферорезонансні, електромеханічні і лінійні стабілізуючі прилади, кожен з яких має свою сферу використання і принцип дії.

Автоматичний стабілізатор напруги — де краще замовити в Україні?

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує розширений вибір стабілізаторів від виробників Volter і ІЕК в однофазному та трифазні. При виборі стабілізаторів слід орієнтуватися на такі параметри:

  • особливості монтажу (настінний, горизонтальний або вертикальний);
  • клас точності від 1 до 3%;
  • розрахункова потужність зі стратегічним 30% запасом;
  • час реагування на перепад в мілісекундах;
  • габарити і рівень шуму;
  • адекватна вартість і тривала гарантія.

Якщо вам потрібна більш детальна інформація, до ваших послуг професійні консультації співробітників інтернет-магазину. Замовляйте пристрої стабілізації в Капро — надійні, з тривалим терміном експлуатації, різноманітні за потужністю і якісні у виконанні.