Сутінкові реле

Продукція

Кожен день після заходу сонця власникам нерухомості доводиться виконувати одну і ту ж рутинну процедуру — включати вуличне освітлення, а на світанку знову його вимикати. З метою зниження енергоспоживання бажано цей процес якомога точніше синхронізувати з рухом небесного світила, враховуючи і погодні умови. Запалювати ліхтарі немає сенсу, поки зовсім не стемніє, а вимикати їх зі сходом сонця потрібно відразу ж, як тільки стане досить світло. Людині за всім цим стежити дуже втомлює, тому останнім часом подібна задача доручається автоматиці. Компактний пристрій, зване сутінкове реле, самостійно може керувати освітленням, орієнтуючись на сигнали від вбудованого фотоелемента.

Сфера його застосування практично необмежена:

  • Освітлення вулиць, автодоріг, дворів і прибудинкової території.
  • Підсвічування вітрин, вивіски і світлова реклама.
  • Освітлення під'їздів, дитячих майданчиків, парковок та автостоянок.

Сумеречное реле, ціна в інтернет-магазині

Завдяки нескладної конструкції і великому вибору різноманітних моделей сутінковий реле можна купити онлайн зовсім недорого. Основним компонентом пристрою є фотоелемент, що реагує на наявність світла і при недостатній освітленості подає керуючий імпульс на комутаційне реле. Підключення здійснюється за допомогою всього трьох проводів — перший це фазне живлення самого реле, друге подає живлення на освітлювальні прилади, а третій провідник є нульовим. В якості додаткової опції сутінковий реле ABB можна доповнити датчиком руху або присутності — в цьому випадку освітлення буде включатися тільки тоді, коли людина або транспортний засіб виявиться в контрольованій зоні. Подібне рішення є вельми раціональним і дає значну економію, особливо при освітленні великих за площею і рідко відвідуваних в нічний час територій.

Недорого купити сутінковий реле в Києві

У продажу представлено чимало різних типів сутінкових реле для управління вуличним освітленням, що відрізняються конструктивними особливостями. Найбільш популярні такі моделі:

  • З вбудованим датчиком.
  • З виносним датчиком.
  • З регульованим порогом спрацювання.
  • Оснащені таймером.

Фотодатчик, поміщений в корпус реле, надійно захищений від будь-яких атмосферних впливів і випадкового пошкодження. Датчик виносного типу більш вразливий, проте надає більше можливостей для зручного монтажу контролера, а також дає можливість охопити велику територію (максимальна відстань між датчиком і контролером може досягати 150 метрів). Регулювання порогових значень дозволяє найбільш точно адаптувати сутінкове реле Hager до конкретних умов експлуатації і потребам замовника, а при наявності таймера вуличне освітлення може включатися в заданий період часу незалежно від яскравості природного світла, що забезпечує більш гнучке і варіативне управління світильниками.

Де купити сутінкове реле в Києві

За допомогою інноваційних технологій інтернет Ви завжди можете в онлайн-режимі купити сутінкове реле в Києві — для цього потрібно лише зайти на відповідну сторінку інтернет-магазину КАПРО-Київ. Високий рівень волого-і пилезахищенності забезпечує безвідмовну роботу пристрою при будь-яких погодних умовах, а функція затримки включення (до 10 хвилин) забезпечує додаткову економію електроенергії. Залежно від моделі, гранично допустиме навантаження в комутованих освітлювальних мережах може становити 5…30 Ампер, а живляться всі електронні схеми, датчики і комутаційні пристрої від звичайного напруги 220 Вольт змінного струму.