Автоматичні вимикачі

Продукція

Автовимикачі, інакше автомати електричні , є пристроями, що забезпечують захист електромереж від струмових перевантажень і коротких замикань. Вони автоматично відключають мережу в критичних ситуаціях. На відміну від звичайних запобіжників, електричні автомати захисту розраховані на багаторазове використання. На зміну старим електричним автоматам чорним серії АЕ прийшли нові пристрої з більш високим рівнем захисту.

Автомати електричні — технічні характеристики і класифікація

Незважаючи на різноманіття випускаються різними виробниками моделей існує загальний принцип конструкції автоматів відключення електричного струму . Вони обов'язково включають:

  • дугогасительную камеру;
  • тепловий, магнітний розчіплювачи;
  • механізм, важіль управління (взводу);
  • рухливий, нерухомий контакти;
  • верхню, нижню клеми.

Якщо ви вирішили автоматичний вимикач купити в Києві , зверніть увагу на інтернет-магазин Капро . При виборі орієнтуйтеся на такі технічні характеристики:

  • Відключає здатність. Електричні автомати для квартири повинні бути розраховані на максимально допустиме навантаження, що включає потужність всіх побутових приладів з невеликим ресурсом на випадок підключення нової апаратури. При цьому обов'язково повинна враховуватися струмопропускна здатність електромережі, оскільки вона розрахована на певне навантаження, перевищення якої загрожує перегрівом і коротким замиканням.
  • Число полюсів. Характеризує кількість підключаюмих провідників. Однополюсні розраховані на приєднання однієї пари провідників — входу і виходу. Нульовий провід ведеться в обхід автовимикачів, тому захист спрацьовує не повністю на 100%. Двополюсні пристрої з 4-ма проводами (2 від мережі і 2 вихідних) забезпечують повне відключення мережі з напругою 220 В. Трьохполюсні автовимикачі з 6 провідників (3 вступні та 3 захисних на виході) розрахований на трифазне харчування. Чотириполюсні автомати розраховані на підключення 8-ми токопроводників (введення 3 фази і нуль, вихід також 3-х фаз і нуля)
  • Сила електроструму. Електричні автомати по струму повинні спрацьовувати при перевищенні номінального значення сили струму. Вкрай важливий час спрацьовування захисту, тобто час-струмові характеристики. Пристрої з маркуванням В спрацьовують за 5-20 сек при перевищенні номінальної сили електроструму в 5 разів ( електричні автомати для дачі , квартири, заміських будинків), переривники С — за 1-10 сек, D — відключають силову лінію за час до 10 сек, є 3-4-полюсними і застосовуються в силових установках промислових підприємств, спрацьовують при перевищенні номінального струму в 14 разів.

Диференціальні автомати електричні і УЗО (пристрої захисного відключення) багато власників квартир вважають одним і тим же пристроєм, який має захистити їх практично від усіх неприємностей, пов'язаних з ураженням струмом, перевантаженням і коротким замиканням. Але це далеко не так. Принципова різниця в тому, що УЗО спрацьовує при появі так званого струму витоку, коли порушується цілісність ізоляції і можливе ураження людини струмом. При цьому можливий перегрів проводів і виникнення пожежі. Але якщо включити всі прилади і дати максимальне навантаження на мережу, то ПЗВ не спрацює. Тому, якщо ви хочете дійсно захистити себе і свою квартиру від всіх неприємностей, краще купити автоматичний вимикач диференційний, або послідовно підключити і УЗО і автовимикачі. При цьому вони будуть працювати в парі — один захищати від витоків, а другий від перевантажень і КЗ.

Де краще автоматичний вимикач купити в Україні ?

Автоматичний вимикач, ціни якого оптимально співвідносяться з якістю, пропонує купити інтернет-магазин Капро. В асортименті модульні системи, в тому числі і двополюсні автоматичні вимикачі УЗО для бойлера ), корпусні автовимикачі, переривники для двигунів і додаткове обладнання. Розширений вибір представлений різними торговими марками від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників.

Якщо вам потрібна допомога, до ваших послуг безкоштовна консультація співробітників магазина. Продаж приладів здійснюється в роздріб від 1 одиниці і оптом в будь-якій кількості. Електричні автомати в інтернет-магазині Капро — це висока якість, прийнятна ціна, а також прискорена доставка.