Вентилятори витяжні промислові

Немає жодного товару в цьому розділі.

Промислові вентилятори призначені для забезпечення нормальних мікрокліматичних показників у великих за площею приміщеннях. Головною функцією є забезпечення циркуляції повітря, а також регулювання повітряного потоку.

По суті, представлене обладнання відповідає за виведення з приміщення повітря, забрудненого пилом та іншими частинками, і закачування чистого. При цьому істотний вплив може виявлятися і на температуру в приміщенні.

Витяжний вентилятор промисловий

Однією з особливостей даного типу агрегатів є примусове видалення повітря з приміщення. Після включення пристрою починають обертатися лопаті, які і створюють необхідну тягу. Тільки після цього починається подача чистого повітря. Подібний підхід і дозволяє забезпечити повітрообмін в потрібній будівлі.

Однак цей тип пристроїв має помітний недолік — досить високий рівень шуму, що робить неможливим їх використання на адміністративних і житлових приміщеннях. Встановлюється в повітропровід. Основним робочим елементом є безпосередньо лопаті.

Канальний вентилятор промисловий

У даному випадку приведення пристрою в дію здійснюється за допомогою робочого колеса. Запуск можливий як в ручному режимі, так і за допомогою автоматичного вимикача.

Перекачування повітряних мас відбувається через утворення різниці в тиску. Біля обладнання створюється зона низького тиску, в результаті чого забруднене і розігріте повітря починає накопичуватися поблизу. Після цього відбувається збільшення тиску, і повітряні маси по системі повітроводів виводяться назовні.

На відміну від витяжного обладнання може використовуватися не тільки для викачування повітря з приміщення, але і для закачування чистого. Також відзначається набагато менший рівень шуму. Серед недоліків можна виділити тільки відсутність можливості установки фільтра.

Вентилятор промисловий відцентровий

Представлені вироби забезпечують повітряну циркуляцію за допомогою зміни тиску, яке відбувається під впливом робочих елементів. Агрегати мають такі переваги: ​​

  • Надійність і висока ефективність.
  • Просте обслуговування.
  • Простота інтеграції в систему повітропроводів.
  • Незначні витрати на електроенергію і обслуговування.

Такі плюси роблять це обладнання одним з найбільш поширених і популярних.

Вентилятор припливний промисловий

Припливне обладнання забезпечує подачу в приміщення чистого і охолодженого повітря, яке завдяки високому тиску видавлює через вентиляцію забруднене нагріте. При цьому відбувається додаткова фільтрація повітряних мас, що подаються, а також їх охолодження у відповідних відділеннях.

Особливо актуальним буде монтаж такого обладнання в будівлях з високим ступенем забруднення і нагрівання повітря.

Промислові вентилятори — купити в Україні

Компанія Капро пропонує клієнтам широкий асортимент промислових вентиляторів вітчизняного та іноземного виробництва. Всі товари мають докладні описи із зазначенням характеристик, що дозволить максимально точно підібрати вироби з урахуванням поточних умов. Також можна отримати професійну консультацію співробітників Капро-Київ.

Телефонуйте і замовляйте вентилятори промислові в необхідній кількості. Можна оформити як оптове, так і роздрібне замовлення, починаючи з 1 одиниці товару. Вам гарантовано швидке реагування на заявку і прискорена доставка.