Інфрачервона плівка

Продукція

Інфрачервона нагрівальна плівка — спеціально підготовлений нетканий матеріал, який має додаткове пластикове покриття. Суть роботи подібного обладнання полягає в проходженні інфрачервоних променів. Технологічний шар з карбонату і декількох мідних жил забезпечує всі необхідні параметри для створення як основної, так і додаткової системи опалення приміщення.

Інфрачервона плівка — характеристики і суть

Інфрачервона гріюча плівка за принципом дії схожа на сонце —; нагріває об'єкти, а вже вони своїм випромінюванням підвищують і загальну температуру приміщення. Одним з переваг, які штовхають купити інфрачервону плівку, є легкість монтажу такого виду опалення, незалежно від конструктивні особливості будови.

Інфрачервона опалювальна плівка має такі характеристики:

  • Невелика споживана потужність — від 10 до 35 Вт на 1 м.
  • Температура нагрівання до 27 градусів у низькотемпературного обладнання, і до 50 у високотемпературного.
  • Інфрачервона плівка на стіну підбирається з урахуванням подальшого покриття. Кераміка потребує більш високотемпературного пристрою, ніж дерев'яне покриття.
  • Інфрачервона плівка для підлоги повинна підбиратися з урахуванням подальшої розстановки меблів. Більш ранні зразки подібного обладнання можуть перегріватися, якщо над прокладеним підігрівом будуть розташовані меблі.
  • Можна вибирати варіанти матеріалу з повним або частковим покриттям. Все залежить від того, чи буде використано таке опалення як основне або як додаткове.
  • Використання ІП для обігріву буде більш раціональним у тих будівлях, де висота потолків є незначною.
  • Не випромінює стороннього шуму і не пересушує повітря. Це робить експлуатацію більш безпечною для здоров'я людини.
  • Інфрачервона плівка під плитку підбирається з урахуванням особливостей приміщення. Зазвичай використовується високотемпературне обладнання, оскільки плитка частково поглинає інфрачервоне випромінювання, що уповільнює процес нагрівання.
  • Можливість використання в комплекті з обігріваючим обладнанням автоматів і термодатчиків дозволяє налаштовувати і підтримувати в приміщенні комфортні температурні режими, навіть під час відсутності господарів.

Використання подібних пристроїв є безпечним. Шкідливі випромінювання, шуми та інші негативні фактори відсутні. Також є додатковий захист від перегріву (на нових зразках стрічок) і короткого замикання.

Інфрачервона плівка — купити в Україні

На інфрачервону плівку ціна прийнятна і доступна всім клієнтам інтернет-магазину Капро. Широкий асортимент представлений різними варіаціями. Це дозволяє підбирати матеріали для проведення монтажу на підлозі, стінах, під плиткою і навіть плінтусами. Інфрачервона плівка, купити в Києві і інших містах яку можуть всі бажаючі, стане відмінним основним або додатковим опаленням для будь-якого приміщення.

Вся продукція, представлена ​​в магазині Капро-Київ, повністю відповідає сучасним вимогам безпеки і якості, а також проходить додаткову перевірку перед відправленням клієнтам.

Прискорена обробка заявок дозволяє оперативно відправляти замовлення клієнтам. Персонал компанії надасть необхідні консультації при виникненні проблем з підбором відповідного обладнання.

Купуйте необхідне обігріваюче апаратне забезпечення і аксесуари в Капро-Київ, і ви отримаєте виключно якісну продукцію за прийнятними цінами.