Панелі для лічильники

Продукція

Найбільш поширеною серед індивідуальних споживачів в Україні є відкрита установка електролічильника без застосування дорогих і трудомістких в монтажі водно-розподільних щитів вбудованого типу. Їх застосування виправдане в складних електроланцюгах багатоповерхових громадських будівель, торгово-розважальних центрів або ж виробничих підприємств, коли необхідно зосередити в одному місці, зручному для контролю і управління, велика кількість розподільчої, комутаційної і захисної апаратури. У побуті електролічильник найчастіше кріпиться відкрито на стіні, що забезпечує зручний доступ до нього для зняття показань, а блок УЗО і захисних автоматів розташовується поблизу в окремому невеликому щитку, який може бути також і об'єднаний з монтажною панеллю, до якої кріпиться лічильник.

Які бувають панелі під лічильники

Спеціальна монтажна панель абсолютно необхідна для правильної установки лічильника. Вона фіксується на стіні за допомогою дюбелів або ж анкерів і має універсальні отвори для швидкої фіксації електролічильника, що входять в комплект його постачання гвинтами, без необхідності використовувати ще будь-яке додаткове кріплення. У верхній частині панелі може бути передбачений компактний бокс для автоматів на сім модульних осередків, що закривається кришкою з замком і віконцем з тонованого прозорого пластика.

Основні переваги сучасних панелей і щитів від Капро-Київ:

  • Виготовлені з естетичного ПВХ універсального білого кольору.
  • Матеріал самозатухаючий з підвищеною термостійкістю.
  • Простота і надійність кріплення до стіни.
  • Легкий і зручний монтаж електролічильника, а також автоматичних вимикачів.
  • Спеціальний отвір овальної форми для пломбування кришки лічильника.
  • Бокс обладнаний нульовою шиною і щільно прилягає дверцятами, що запобігає потраплянню пилу.

Для приватного будинку — панелі під 3х фазний лічильник

Монтажні панелі випускаються в великому асортименті типорозмірів під різні моделі реєстраторів. Електролічильники трифазного типу мають більші габарити, ніж однофазні побратими, тому для їх розміщення слід застосовувати спеціальні панелі збільшеної ширини. Трифазне електроживлення нерідко використовується в приватному секторі, оскільки дозволяє без труднощів підключати досить потужних споживачів, таких як електрокотли, електроводонагрівачі проточного типу, електропили, газонокосарки і багато іншого. Панелі під трифазні лічильники найбільш універсальні і можуть кріпитися як на стінах зовні будівлі, так і на стовпчиках або кронштейнах. У боксі, яким комплектуються багато моделей панелей, розміщуються УЗО, диференціальні автомати, автоматичні вимикачі для захисту від струмових перевантажень і інші комутаційні пристрої, розраховані на робочу напругу мережі до 400 вольт.

Недорого купити панелі під лічильники в Києві

У Інтернет магазині відомої столичної компанії Капро-Київ представлений найбільший вибір сучасної електротехнічної продукції від кращих зарубіжних і вітчизняних виробників. Підприємство працює тільки з перевіреними надійними постачальниками і реалізує сертифіковані товари, що відповідають найжорсткішим вимогам світових стандартів. Безпека понад усе — сучасна електрика не терпить аматорського підходу і вимагає професійного монтажу із застосуванням якісних комплектуючих та витратних матеріалів. Щоб правильно вибрати панель під установку електролічильника, необхідно визначити її оптимальні габарити з урахуванням наявного вільного місця і монтажних розмірів застосовуваного типу реєстратора. Також слід звернути увагу на ступінь захисту — для зовнішньої установки під відкритим небом випускаються спеціальні вологозахищені моделі. При необхідності можна скористатися допомогою консультантів, які в режимі онлайн готові відповісти на всі Ваші запитання.