Розетки і вимикачі Berker

Продукція

Розетки і вимикачі Berker є високоякісним продуктом, поширеним на території України і в багатьох країнах Європейського Союзу. Дана фірма була створена братами Беркер сто років тому, з тих пір представники компанії зуміли стати великим гравцем на ринку електротехнічних товарів. Невелика фабрика, що базується в містечку Шальксмюлі, перетворилася на величезну корпорацію. На сьогоднішній день вимикачі беркер можна побачити в будинках, в промислових приміщеннях, в готелях і в адміністративних будівлях. Придбати необхідний продукт вийде у будь-якого користувача інтернету, для цього достатньо скористатися послугами інтернет-магазину Капро-Київ, де представлений великий асортимент продукції від декількох різних фірм.

Розетки і вимикачі фірми Berker: ключові особливості

Berker розетки і вимикачі якісно відрізняються від своїх аналогів відразу з кількох причин. Вся продукція відповідає суворим стандартам якості. Крім того, фахівці виділяють кілька інших особливостей товарів даного бренду:

  • Вимикачі Berker виготовляються за допомогою ударостійкого і негорючого пластику, який легко витримає температуру понад 900 градусів. Таким чином, даний товар перевершує технічні характеристики своїх аналогів з керамічним типом ізоляції. З подібного пластика також виготовлені лицьові панелі розеток і клавіші вимикачів.
  • Спеціальний супорт з металу надає можливість якісно закріпити розетку або вимикач на гвинти і в розпір. Оцинкована поверхня допоможе запобігти ефект корозії.
  • Електротехнічна бронза є основою контактних груп вимикачів і розеток. Цей матеріал відрізняється дуже високою провідністю і пружинними властивостями.
  • Особові накладки стійкі до впливу ультрафіолету, вони не вигорять на сонці
  • Розетки і вимикачі фірми Berker здатні прослужити понад 40 років.

Класичний дизайн Беркер розетки дозволяє виробам від даної фірми стати якісним елементом інтер'єру будь-якого приміщення.

Інші характеристики продукції Berker

Купити розетки беркер може будь-хто, бо даний товар можна встановити в будь-якому будинку. Простота в управлінні гарантує загальнодоступність продукту. Витончена модульна конструкція дозволяє вимикачу виглядати дуже плоским. Надійна система захисту робить Berker вимикачі гранично безпечними під час користування. Володарі пристроїв повністю захищені від потенційних збоїв в роботі. Перед реалізацією розеток і вимикачів представники фірми проводять ретельні випробування кожної партії.

Berker розетки і вимикачі: купити в Києві

Вимикачі Berker купити гранично легко не тільки в Києві, а й у багатьох інших містах України. Здійснити потрібнє замовлення у вас вийде за допомогою інтернет-магазину Капро-Київ, де користувач може вибрати якісний товар за адекватною ціною. На етапі вибору продукції рекомендовано ознайомитися з представленими характеристиками детальніше. Якщо ж у потенційного покупця виникли додаткові питання, то в подібному випадку досить звернутися до служби підтримки сайту. Купити вимикачі Беркер у вас вийде всього за кілька елементарних кліків. Покупці можуть порівняти продукцію відразу кількох брендів, щоб підібрати найбільш підходящий варіант. Таким чином, якісний товар прослужить вам протягом декількох десятків років. Вимикачі і розетки будуть працювати без будь-яких збоїв.