Таймери і реле часу

Продукція

У побуті і на виробництві часто виникає необхідність включати і вимикати будь-які електроприлади в певні проміжки часу, циклічно повторюються щодня. Для цих цілей розроблена особлива категорія керуючих реле — таймери часу. Як правило, вони випускаються в добовому виконанні, що має на увазі виконання певної програми включення/вимикання приєднаних пристроїв, однаковою на кожен наступный день. Залежно від конструктивного рішення таймер реле часу може бути електронним, аналоговим або ж електромеханічним. Вироби останнього типу залучають невибагливістю в експлуатації, доступною вартістю і надійністю в роботі, а електронні моделі на сучасній мікропроцесорній базі відрізняються високою точністю і зручністю зчитування показань завдяки наявності великого цифрового дисплея.

Де недорого купити реле часу в Києві

Онлайн салон-магазин сучасної електротехнічної продукції КАПРО-Київ пропонує великий вибір різноманітних типів таймерів і реле часу за найвигіднішими цінами в Україні. Для пересічного споживача обидва ці типу пристроїв мало чим відрізняються один від одного, але для фахівця різниця між ними цілком очевидна:

  • Таймер просто відраховує задані тимчасові інтервали без прив'язки до реального часу.
  • Реле часу працює з точною прив'язкою до астрономічного часу і має вбудований годинник.

Область застосування даних приладів досить обширна. У побуті їх найчастіше використовують в системах управління електрообігрівом — електроконвектори, теплими підлогами, інфрачервоними обігрівачами, зазвичай доповнюючи терморегулятором. Задавши реле оптимальну програму, можна забезпечити автоматичне вимикання нагрівальних елементів на період, коли господарі знаходяться на роботі, а за годину або два перед їх поверненням опалення знову включиться, щоб встигнути створити комфортну атмосферу.

Електронне реле часу, низька ціна в інтернет-магазині

Найбільш доцільним є використання для управління нагрівальними приладами прогресивних електронних реле — за рахунок високої точності настройки забезпечується істотна економія електроенергії, а задавати бажані параметри дуже зручно за допомогою кнопок. При цьому в залежності від розмірів екрану на нього може виводитися тільки один рядок (індикація встановленого часу, а в режимі очікування — цифровий годинник) або ж додаткова корисна інформація. Найбільш просунуті моделі електронних реле дозволяють задавати на добу 99 різних міток, тобто до 49 контрольованих тимчасових інтервалів. Наявність незалежної пам'яті, в якій зберігаються всі настройки, позбавляє від необхідності здавати всі параметри заново при відключенні живлення. Також легко можна повернутися до вихідних заводських налаштувань, якщо Ви випадково допустите помилку при програмуванні.

Купити реле часу добове в Україні

Найкраще придбати реле часу добове на ДІН рейку, яке зручно монтується в розподільному щиті. Подібні пристрої можна застосовувати для управління електричним бойлером, пароваркою або включенням вуличного освітлення. Розумне реле часу завдяки наявності вбудованого годинника цілком може виконувати функції будильника, автоматично піднімаючи вранці штори, включаючи кавоварку або чайник, а також привітно запалюючи в ванній світло і включаючи приємну музику. Механічне реле часу зовсім не складне в зверненні — час задається обертанням спеціального коліщатка зі стрілкою, навколо якого розташована цифрова шкала, розбита на хвилини і секунди. Найбільш же доступний варіант це простий таймер в розетку, за допомогою якого можна виключати ввечері нічник або включати кондиціонер, коли господарі вже поснули і він не буде їм заважати.