Розетки і вимикачі Unica NEW

Продукція

Розбещений нинішнім різноманіттям споживач постійно хоче чогось новенького, а креативні дизайнери завжди готові йому догодити. Взявши за основу надзвичайно популярну серію електровстановочної арматури Unica, фахівці компанії Schneider Electric значно її вдосконалили, додавши розширений функціонал, затребуваний при створенні «розумного» будинку, нові кольори і фактури, які гармонійно впишуться в стильні сучасні інтер'єри. Зберігши простоту і надійність, оновлена ​​Unica стала ще прекрасніше і обзавелася багатьма Smart функціями, але при цьому не втратила і одного з головних своїх достоїнств — доступною широкому колу споживачів вартості.

Розетки і вимикачі Уніка Нью, каталог і ціна в Інтернет-магазині

Модельний ряд вишуканих вимикачів Unica NEW поповнився новими колірними рішеннями і незвичайними фактурами, а для обробки широко застосовуються різноманітні матеріали природного походження. Стандартним як і раніше є універсальний білий колір, який чудово поєднується з будь-якою обробкою. Чудовим доповненням до нього стали додаткові колірні рішення:

 • М'який бежевий.
 • Чорний антрацит.
 • Алюмінієвий металік та інші.

Любителі екзотики можуть вибрати замість пластикових зовнішніх панелей нетривіальні вироби, виготовлені з металу, натурального дерева, природного каменю, гуми, скла, алюмінію. У новій серії покупцям також запропонували великий вибір варіантів дизайну декоративної рамки:

 • Unica Studio.
 • Unica Studio Color.
 • Unica Studio Metal.
 • Unica Pure.

Підбирайте по своєму смаку різні поєднання безвідмовних механізмів і елегантних рамок — стримані традиційні або незвичайні новаторські, відразу ж привертають до себе загальну увагу.

Де недорого купити розетки Unica NEW в Києві

Мрієте про сучасний «розумний» будинок? Інтернет-магазин інноваційної електрики КАПРО-Київ допоможе Вам успішно втілити цю мрію в реальність. Прогресивні розетки Уніка Нью, а також вимикачі з цієї серії повністю готові до того, щоб працювати в інтелектуальних будинках майбутнього. Технології бездротового управління за допомогою Bluetooth, взаємодія зі Smart пристроями Wiser, а також комплексними системами KNX надають необмежені можливості для побудови дійсно розумного будинку або офісу третього тисячоліття. Схема управління надзвичайно проста і зрозуміла інтуїтивно, а повна сумісність з електроарматурою серії Unica дозволяє проводити поетапну модернізацію, поступово впроваджуючи в існуючі системи нові прогресивні технології. Витончений дизайн прекрасно поєднується з високою функціональністю, безпекою і надзвичайною зручністю в управлінні.

Інноваційні вимикачі Unica NEW купити в Україні

У каталозі Schneider Electric представлений великий асортимент вимикачів Уніка Нью — від бюджетних рішень до моделей преміум-класу, здатних прикрасити найвишуканіший інтер'єр. Для «розумного» будинку призначені пристрої автоматики — диммери, датчики руху, вимикачі з вбудованим таймером. Просунута технологія Wiser дозволяє захиститися від будь-яких випадковостей, контролюючи всі домашні системи за допомогою датчиків загазованості, витоку води, охоронної та пожежної сигналізації. Оновлені механізми стали ще простіше і зручніше в монтажі, а вдосконалена конструкція супорта і компенсатори шуму забезпечують тихе, практично нечутне перемикання. Для зручності користувачів пропонуються вимикачі з вбудованими лампочками — синіми для м'якого підсвічування в нічний час або помаранчевими індикаторами включення. Комфорт, надійність, просунуті Smart функції, багатофункціональність і гнучкість в налаштуванні — ЕУІ серії Unica NEW здатні приємно здивувати навіть найвибагливішого клієнта.

Сумісність рамок і механізмів Unica і Unica New

Механізми і рамки Unica і Unica New повністю взаємозамінні.

Промо ролик Unica New

Часто задавані питання об Unica NEW

 • Коли Unica New з'явиться в продажу в Україні ❓

  Оновлена серія розеток і вимикачів Schneider Electric в Україні вже СКОРО! Презентація та старт продажів – 10 лютого 2020 року! (Слідкуйте за оновленням).

 • Де можна побачити і купити Unica New в Україні ❓

  Виставковий зал і відділ продажів розташований за адресою: м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, дом.6. МАГАЗИН КАПРО.

 • Чим відрізняється нова Unica від попередньої ❓

  Оновлена серія Unica це нова форма і свіжий погляд на дизайн електроустановочних виробів.
  У серії з'явилися пристрої Wiser – розумні і універсальні механізми системи управління функціями будинку «Розумний Будинок».

 • Unica і Unica New взаємозамінні ❓

  Так, вироби Unica New можна комбінувати між собою. Наприклад, на механізм старої Unica, замість старої, можна встановити будь-яку нову рамку Unica New і навпаки.