Кабель нагрівальний

Продукція

Виділяють кілька типів кабелю нагрівального для теплої підлоги, що відрізняються техніко-експлуатаційними характеристиками. По виду провідників диференціюють:

 • резистивний варіант з підтримкою обраної температури по всій довжині;
 • саморегулюючий — реагує на зміни температури і автоматично змінює нагрів на окремій ділянці.

Перший вид резистивної кабельної теплої підлоги представлений двома видами:

 • кабель нагрівальний одножильний;
 • кабель нагрівальний двожильний.

Одножильний нагрівальний елемент при монтажі необхідно повертати другим кінцем до терморегулятора, щоб повністю замкнути ланцюг. Двожильний кабель для теплої підлоги підключають до регулятора температури тільки одним кінцем, що дуже зручно при ускладненому плануванні приміщення. У резистивній теплій підлозі нагрівальний кабель представлений нагрівальною жилою з міді, латуні або ніхрому, захищений оболонкою з дроту або фольги. Оптимальним є ніхром, який забезпечує рівномірний рівень тепловіддачі по всьому проводу, проте це може привести до його перегріву на окремих ділянках (наприклад, під меблями). Прокладка кабельної продукції в певних місцях виключає перенесення меблів на інше місце, під яким проходить кабельний контур.

Перш, ніж купити гріючий кабель для теплої підлоги, необхідно врахувати його опір і відстань між гріючими елементами (вказується виробником). Всі рекомендації виробника необхідно строго дотримуватися, інакше підлога буде прогріватися нерівномірно (температурна зебра).

Кабель теплої підлоги купити потрібно необхідної довжини, що вимагає точного розрахунку нагрівального контуру. Адже подовжити або вкоротити кабельний виріб буде практично неможливо.

Одножильний варіант, незважаючи на складність підключення, має і свої переваги: ​​

 • Більш висока температура нагріву в порівнянні з двожильним.
 • Невелике споживання електроенергії.
 • На одножильний кабель в теплій підлозі ціна найнижча. Його доцільніше прокладати в нежитлових приміщеннях будинку або квартирі — коридор, кухня, санвузол.

Тепла підлога, нагрівальний кабель якого складається з 2-х жил, простіше в монтажі і більше підходить для укладання в житлових кімнатах, наприклад, спальної або заального залу. Його монтаж можливий в приміщеннях складної конфігурації. Крім того, 2-х жильний виріб не викликає обурення електромагнітного поля.

Нагрівальний кабель для теплої підлоги — ціна в Україні

Резистивний одножильний, двожильний і саморегулюючий з хорошими експлуатаційними характеристиками кабель для теплої підлоги купити в Україні можна в інтернет-магазині Капро.

Саморегулюючий вид кабельної продукції має зовсім інші властивості. Його напівпровідникова матриця при підвищенні температури знижує провідність на перегрітій ділянці зі зменшенням тепловіддачі. Його плюсами є:

 • можливість монтажу під будь-яким положенням меблів і важкої побутової техніки;
 • підтримку заданого рівня температури в будь-якому місці контуру. Це виключає перегрів окремих ділянок контуру;
 • багатошаровий захист від пошкоджень;
 • незалежність від типу статі і геометрії приміщення.

Єдиний мінус саморегульованого нагрівального кабелю для теплої підлоги — ціна, але вона виправдовує себе в процесі монтажу і експлуатації.

У асортименті Капро нагрівальні кабелі від Profiterm, розраховані на різну площу обігріву — від 08, до 26,6 м² с кількістю секцій від 140 до 3300 секцій. У комплектацію входять нагрівальна секційна система, монтажна стрічка і гофра для установки температурного датчика статі. Купуйте гріючі кабелі в Капро — вони доступні за ціною і відрізняються гарною якістю, про що говорить 15 років гарантії, що надається.