Тепла підлога і обігрів

Продукція

Тепла підлога в сучасних багатоквартирних будинках набуває все більшої актуальності. Це пов'язано перш за все з тим, що центрального опалення не завжди з різних причин досить для обігріву квартири. Розраховувати, що воно завжди буде забезпечувати тепло у вашій оселі не доводиться. Додатковим, а при аварійних ситуаціях на теплоцентралі і альтернативним способом обігріву є пристрій теплої підлоги.

Види і комплектуючі для теплої підлоги

Обігрівальні елементи для підлоги можуть бути електричними або водяними. Перші використовуються в багатоквартирних будівлях, другі успішно експлуатуються в приватних будинках.

Найбільш популярними і часто вживаними є електричні, які в свою чергу можуть бути у вигляді:

 • інфрачервоної магнітної плівки;
 • нагріваючого тонкого мату;
 • обігрівального кабеля.

Нагрівальний кабель не тільки проводить струм, але і віддає тепло в навколишнє середовище. Над ним робиться стяжка не менше 30 мм і тільки потім укладається підлогове покриття. У такій послідовності вони і прогріваються. Під кабель монтують шар теплоізоляції, щоб зменшити втрати тепла. Це досить інерційна система — вона довго нагрівається (6-8 годин), але зате акумулює тепло. У нічний час за низькими тарифами на електроенергію вона прогрівається, а в денний час віддає накопичене тепло. Єдиний мінус — включати таку підлогу можна лише через 28 діб після заливки стяжки. Але зате це дешево, економно, надійно і підходить до будь-якого виду підлогового покриття.

Мати утворюють тонкий малопотужний нагрівальний кабель, прикріплений до сітки з комірчастою структурою. Він укладається під плитку або керамограніт безпосередньо в клеючий склад. Розмір осередків дуже важливий, щоб тепло розподілялося рівномірно без ефекту теплової зебри. Нагріваються мати швидко набирають температуру, але ціна на них досить висока.

Конструкція і комплектуючі для інфрачервоного теплої підлоги відносяться до інноваційних та динамічних проектів. Фактично це тонка багатошарова конструкція товщиною від 0,3 до 1 мм з поліестерової ізоляцією і нагріває шаром з карбонового напилення. Існує кілька видів плівок:

 • складаються з великої кількості шарів із суцільним напиленням (багатошарові);
 • саморегулюючі;
 • збільшеної потужності.

Плюси — сухий монтаж, швидкий і рівномірний нагрів. Мінуси — під плитку укладання плівки практично неможливе і не використовується в приміщеннях з підвищеною вологістю. В інших випадках широко застосовується — під ковролін, ламінат, паркетну дошку і лінолеум.

Де краще купити комплектуючі для теплої підлоги в Україні?

Кожен господар квартири, який бажає мати підігріте підлогове покриття, повинен знати все про нюанси монтажу, області застосування, переваги і недоліки того або іншого виду обігріву. Крім того, він хоче бути впевненим у наявності та якості комплектуючих для електричної теплої підлоги від того чи іншого виробника. Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує аксесуари та комплектуючі теплих підлог, ціна яких знаходиться в доступній ціновій категорії.

У асортименті Капро:

 • Нагрівальні кабелі, що містять саму нагрівальну кабельну секцію від Profiterm і комплектуючі у вигляді магнітної стрічки і гофрованої трубки для температурного датчика. Термін гарантії від даного виробника становить 15 років.
 • Нагрівальні мати від того ж виробника. До складу комплектуючих до теплої підлоги
 • Входять сітка зі скловолокна на клейовій основі, екрановані нагрівальні елементи і заводський з'єднувальний кінець. Площа укладання варіює від 0,5 до 12 м².
 • Терморегулятори — механічні з дуже простим управлінням і температурним режимом від 10 до 40 градусів, відповідні для теплої підлоги будь-якого типу, а також універсальні з температурними датчиками. В якості комплектуючих останні містять від проводу і декоративну рамку.
 • Терморегулятори з системою для сніготанення та захистом від обмерзання покрівлі та місць підвищеної прохідності на землі.

Окремо в категорії аксесуари Капро пропонує купити комплектуючі для теплої підлоги за оптимальною ціною. Це термодатчики, адаптери та аналогові датчики. Купуйте все для підлогового обігріву в Капро — ви можете розраховувати на оптимальні ціни, відмінна якість і тривалий термін гарантії.