Каталог продукції Eaton

купити продукцію Eaton в Україні

Продукція

Про торгову марку Eaton

Торгова марка Eaton — одна з провідних світових лідерів в області розробки і виробництва передових рішень для розподілу і управління електроживленням. Бренд Eaton має величезний асортимент електрообладнання для промисловості і житлового сектора. Передові технології в області автоматизації і висококваліфікована технічна підтримка для об'єктів високої складності, розвиток ринку альтернативних джерел енергії та реалізація інноваційних проектів ще раз доводять лідерство Eaton в Україні, як і в усьому світі електротехніки.

Moeller Eaton історія

З квітня 2008 року компанія Moeller входить до складу корпорації Eaton. Ведучий, на той час, експерт і професіонал в області низьковольтного електрообладання, Moeller залишається і сьогодні одним з основних векторів розвитку електротехнічного сектору корпорації Eaton.

Прайс Eaton в Україні

Прайс-лист Eaton можна скачати з офіційного сайту компанії Eaton Україна або ж отримати по електронній пошті, залишивши попередньо запит в нашої електронної скринці manager@kapro-kyiv.com.ua

Продукція Eaton

Електротехнічне обладнання під торговою маркою Eaton (Moeller) широко відомо фахівцям галузі і активно використовується в системах розподілу електроенергії та автоматизації адміністративних і житлових будівель. З пристроями Eaton будь-які завдання розподілу і захисту вирішуються професійно і якісно.
Продукція Moeller Eaton в каталозі інтернет-магазину КАПРО-Київ представлений автоматичними вимикачами, пристроями диференційного захисту, обмежувачами напруги. Більш того фірма Eaton пропонує «під замовлення» більше 1000 інших пристроїв комутації і управління, будь-які з них ви можете замовити і купити в КАПРО-Київ.