Системи захисту від замерзання

Продукція

Системи сніготанення — зручне рішення старої проблеми. В Україні зими досить холодні і сніжні, в зв'язку з чим поширена проблема обмерзання дахів, вхідних груп, тротуарів, містків і т.д. Як наслідок, високий ризик травматизму через бурульки, падаючих льодово-сніжних грудок, ожеледиці на сходинках, ганку і тротуарах. Крім того, снігові пласти здатні руйнувати покрівлю, стічні конструкції, плитку, в результаті чого може знадобитися дорогий ремонт. Уникнути таких проблем допоможе монтаж системи сніготанення.

Суть і комплектація системи сніготанення

Сучасні системи антиобледеніння та сніготанення дозволяють прогрівати обладнані ними поверхні, тим самим попереджаючи утворення криги, снігових пластів і бурульок. В результаті покрівля та стоки не деформуються, а загрози для людей немає.

Система сніготанення та антизледеніння представляє собою комплекс, який складається з таких елементів:

  • Нагрівальний кабель.
  • Набір обладнання для управління, в який входять датчики, терморегулятори. Механізм дозволяє налаштувати автоматичний підігрів, який буде запускатися лише в разі реальної необхідності, наприклад, при температурі -7…+2 градуси.
  • Устаткування для розподілу енергії. Воно призначене для збільшення ефективності всього комплексу.
  • Кріплення.

Системи сніготанення та антизледеніння несуть в собі такі переваги: ​​

  • Економія часу і коштів на ремонт даху, стічних конструкцій і фасадів.
  • Збільшення терміну служби покрівлі.
  • Запобігання намерзань і бурульок, які несуть небезпеку для людей. Поліпшення зовнішньої естетики будинку і ділянки в зимовий період.

Помилково вважати, що кабелі підтоплюють лід знизу і сприяють сповзанню великих сніжно-крижаних пластів. Завдяки роботі установки лід не встигає формуватися, а сніг тане в міру налипання.

Монтаж системи сніготанення Devi і інших марок передбачає укладання кабелів:

  • в жолоби покрівлі, стоки;
  • під бетонну стяжку на глибину до 50 мм;
  • під тротуарну плитку або плитку, використовувану для облицювання ступенів, а також вхідних груп.

Встановлювати систему сніготанення своїми руками не рекомендується. Незважаючи на гадану простоту укладання кабелів можуть виникнути інші складності. Головним чином вони стосуються підключення, налаштування датчиків і терморегуляторів. Тому краще довіряти установку системи сніготанення на ділянці, тротуарі, даху та інших місцях тільки фахівцям.

Купить недорого систему сніготанення в Києві

В інтернет-магазині Капро представлений багатогранний вибір обладнання проти обмерзання від провідних українських та світових виробників. Зокрема, можна купити систему сніготанення Devi. Вся продукція сертифікована, відповідає високим стандартам якості і вимогам безпеки. Перед відправленням вироби додатково перевіряються.

Купити можна як повністю складений комплекс, так і окремі компоненти для нього. Доступне замовлення в роздріб від 1 одиниці для приватних клієнтів і оптові закупівлі для юридичних осіб.

На вироби ви отримуєте гарантію від 1 року. При необхідності вам допоможуть консультанти компанії Капро-Київ в підборі обладнання. Також доступні безкоштовні консультації з будь-яких питань.

Телефонуйте і замовляйте установки проти обмерзання за помірними цінами. При оптовій закупівлі можливі індивідуальні знижки. Доставка здійснюється по всій Україні. Купуйте зараз та отримуйте прискорене виконання заявки і першокласну якість.