Вилки електричні

Продукція

Будь-яке електрообладнання є споживачем, в той час як розетки, в яких воно підключається, виступають постачальником струму. Для забезпечення зв'язку між ними використовується штепсельна вилка. Його компоненти — це розетка і вилка. У кожній державі використовується свій стандарт такого з'єднання. В Україні використовуються вилки і розетки класу С. При цьому старі зразки мають більш тонкі контакти, а нові звуться євровилки і євророзетки, мають більш широкі контакти. Старий тип вилок можна вставити в нові розетки, а нові електровилки в старі — немає.

Вилка електрична 220в – різновиди та властивості

У Європі та країнах СНД, включаючи Україну, обладнання підключається до мережі з напругою 220 Вольт і частотою 50 Гц. Вилки створюються з урахуванням цих параметрів.

Вилки бувають двох видів:

  • Розбірні. Складаються з трьох деталей корпусу, які фіксують шурупів і контактів. Такі вироби при необхідності можна відремонтувати.
  • Монолітні. Мають все той же внутрішній зміст, проте їх корпус цілісний. Ці пристрої більш популярні, оскільки в експлуатації більш безпечні. Монолітний корпус захищає внутрішню частину від попадання вологи, а також виключає можливість контакту людини зі струмом. Однак в разі виходу з ладу їх не можна відремонтувати.

Зараз популярності набуває вилка електрична з заземленням . Її перевага в тому, що вона повністю виключає ризик удару струмом користувача, тобто збільшує безпеку експлуатації. У новобудовах обов'язково забезпечується облаштування окремо підключається заземлення.

Штекери — головний елемент будь-якої електровилки. Їх виготовляють зі сталі або міді. Також може бути нанесено гальванічне покриття нікелем, оловом або цинком. У виробах, що використовуються в нашій країні, робиться два штекера, в той час як в електровилках в деяких інших країнах штекерів може бути і три. Вироби класу С мають циліндричні за формою штекери, а продукція класу А і В (використовувана в Америці і Японії) — плоскі.

Корпус, як правило, робиться з пластика — поліетилену, полівінілхлориду і т.д. Орієнтація дроту в ньому може бути нижніше, центральної або верхньої. За формою корпус може бути будь-яким, мати виїмки або ребристу поверхню для зручного хвата, може бути виконаним в двох кольорах і доповнюватися прогумованими елементами.

У числі додаткових опцій бувають:

  • Ручка на корпусі. Витягати електровилку, використовуючи її, безпечніше і зручніше.
  • Вимикач. Дозволяє не діставати щоразу електровилки для відключення електроживлення. Може бути клавішним і кнопковим.
  • Важіль. Дозволяє не робити прив'язку до орієнтації кабелю і додатково його захищає.
  • Гвинтовий затиск. Завдяки йому можна обертати кабель на 360 градусів.

Купити вилку електричну недорого в Україні

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує розширений вибір вилок для проводів за прийнятними цінами. Клієнти компанії можуть замовити в роздріб і оптом продукцію вітчизняного виробництва або від іноземних виробників. Велика розмаїтість форм і наявність на окремих моделях додаткових опцій дозволить підібрати виріб під індивідуальні запити і потреби. Вся продукція проходить ретельну перевірку перед відправленням. Товар сертифікований, відповідає високим стандартам якості і всім вимогам безпеки.

Зробити вибір допоможуть докладні описи товарів, а також професійні консультації співробітників магазина Капро. Телефонуйте і робіть замовлення зараз — вас чекає приємний сервіс, оперативна обробка заявки і дбайлива прискорена доставка.