Подовжувачі і касети

Продукція

Подовжувачі призначені для забезпечення можливості використання електрообладнання в місцях, де довжини їх шнура не вистачає до стаціонарної розетки. Зазвичай подібне обладнання комплектується відразу декількома розетками, що дозволяє здійснювати підключення декількох приладів.

Вибираючи подовжувачі, необхідно звертати увагу на такі особливості:

 • Кількість розеткових гнізд.
 • Наявність додаткового заземлення.
 • Довжина шнура, від якого залежить можливість експлуатації на різних відстанях.
 • Максимально допустиме навантаження.
 • Наявність вмонтованого захисного автомата.
 • Якість ізоляційного покриття.
 • Додаткові елементи, наприклад, індикатори.

З огляду на всі ці фактори, можна підібрати пристрій, що максимально відповідає вимогам в кожному конкретному випадку. Якщо ж є вилка і провід необхідної довжини, то можна придбати тільки касету, після чого зібрати власний подовжувач.

При необхідності підключення декількох малопотужних приладів, можна використовувати розгалужувачі.

Подовжувачі та розеткові блоки — важливі характеристики

Одним з найважливіших показників є максимально допустиме навантаження. Цей показник може становити від декількох Ватт, до десятків кВт. Вибирати слід виходячи з того, яке обладнання буде використовуватися через придбаний подовжувач.

Якщо перевищити навантаження, то цілком можливим буде перегрів і загоряння. Врятувати ситуацію може тільки використання захисних пристроїв. Також можна застосовувати вироби з мережевим фільтром, що забезпечить захищеність від незначних коливань напруги.

Наявність декількох розеток та велика довжина кабелю забезпечують комфортне використання одного або декількох пристроїв на необхідній відстані. Зазвичай подовжувачі довжиною до 10 метрів представлені у вигляді дроту і блоку розеток. Якщо ж довжина більше, то використовуються спеціальні котушки, що дозволяють скручувати проводку після експлуатації.

Наявність заземлюючого контакту буде важливою умовою при постійній експлуатації пристрою. Наприклад, якщо підключається ноутбук або інше часто використовуване обладнання. Такий контакт дозволить захистити споживача від можливого удару струмом при пошкодженні експлуатованої техніки, а також мінімізує вплив електричних перешкод на обладнання користувача.

Важливо дотримуватися елементарних правил безпеки:

 • Не допускати перегинів проводів.
 • Своєчасно замінювати проводку з пошкодженою ізоляцією.
 • Перешкоджати перевантаження.
 • Провід не можна пропускати під килимовим або іншим покриттям, пов'язувати в вузол, пропускати по порогах під дверима.
 • Після завершення експлуатації необхідно в обов'язковому порядку проводити відключення від електромережі.
 • Не вносити самостійно будь-які зміни в конструкцію готового виробу.

Дотримання простих норм дозволить продовжити термін експлуатації, а також забезпечити необхідний рівень безпеки.

Подовжувачі та колодки — купити в Україні недорого

Компанія Капро пропонує клієнтам широкий асортимент подовжувачів і касет від українських та іноземних виробників. Тут ви можете вибрати вироби виходячи з необхідних вам характеристик.

В інтернет-магазині Капро-Київ можна оформити як велике оптове замовлення, так і невелике роздрібне. Завдяки прискореній обробці заявок клієнти швидко отримують замовлене обладнання. Кожен товар на сайті супроводжується докладною характеристикою, що дозволить спростити процес вибору. Також можна отримати детальну консультацію у співробітників компанії Капро-Київ. Робіть замовлення і отримуйте першокласну якість, приємні ціни і оперативну доставку.