Реле управління

Продукція

У сучасних квартирах, не кажучи вже про бізнес-центри з дуже розвиненою мережею електропроводки і чималою кількістю груп споживачів займатися комутацією електроланок вручну досить складно і неефективно. Набагато простіше перекласти цю задачу на всілякі керуючі реле:

  • Імпульсні.
  • Відключення навантажень.
  • Таймери.
  • Проміжні.
  • Смеркові.
  • Багатоканальні.
  • Для бездротового управління.

За допомогою цих корисних пристроїв можна успішно вирішувати найрізноманітніші завдання для підвищення комфорту, забезпечення безперебійного електропостачання та оптимізації енергоспоживання.

Наприклад, найпростіший таймер, який встановлюється на звичайну побутову розетку, дає можливість автоматично вмикати/вимикати приєднаного до нього споживача в задані тимчасові інтервали. Більш складні тимчасові реле, якими оснащують просунуті системи вентиляції, електроопалення, кондиціювання, забезпечують розширене управління їх роботою, дозволяючи задавати графік включення не тільки протягом доби, а й індивідуально для кожного дня тижня.

Де вигідно купити реле управління навантаженням в Україні

В інтернет-магазині електрики КАПРО-Київ завжди можна недорого придбати будь-які види сучасної електротехнічної продукції. У промисловості великим попитом користуються керуючі реле, призначені для відключення непріоритетних на даний момент навантажень. Подібний пристрій оберігає систему від знеструмлення у випадках, коли внаслідок одночасної роботи великої кількості потужних споживачів відбувається перевищення споживаного струму понад ліміт, обмеженого вступним автоматом. При відсутності реле управління навантаженням автомат вважатиме подібну ситуацію струмовим перевантаженням і просто відключить живлення. Якщо ж після нього встановлено реле, то воно автоматично відключає живлення на непріоритетних споживачів, які живляться від відповідного контуру і таким чином зменшує загальне енергоспоживання до допустимого рівня.

Найбільший вибір реле керування навантаженням в Києві

У побутових умовах установку реле керування навантаженням в лічильнику можна порекомендувати тим, у кого в квартирі є потужні споживачі (електроплита, водонагрівач, духовка і т.п .), а вступної автомат розрахований всього лише на 25А, не більше. В цьому випадку лінії, від яких запитана кухонна техніка та електроводонагрівачі, можна підключити до введення для непріоритетних споживачів, встановивши в якості основного пріоритету освітлення і кімнатні розетки. Подібне рішення дозволить уникнути виключення світла, комп'ютера, обігрівачів, телевізора зимовими вечорами, коли сумарне навантаження наближається до пікового значення і несподіване включення, припустимо, ще й бойлера може стати причиною перевантаження, якщо не вжити відповідних заходів.

Економічні реле управління освітленням, ціна в інтернет-магазині

Великим попитом користуються реле імпульсного типу, а також сутінкові, призначені для управління освітленням. Імпульсні реле дають можливість грамотно організувати освітлення довгих коридорів ділових і торгових центрів, дозволяючи включати світло в різних точках, що знаходяться далеко один від одного. На відміну від інших аналогічних пристроїв, вони спрацьовують при проходженні короткочасного імпульсу, тому для управління освітленням використовують вимикачі, які мають зворотну пружину (без чіткої фіксації положення). При використанні імпульсних реле істотно скорочується кількість проводів, підвищується точність і надійність спрацьовування. Залежно від конструктивного рішення, вони можуть монтуватися на DIN-рейці, в окремій настановный коробці або ж вбудовуватися безпосередньо в конструкцію освітлювального приладу. Сутінкові ж реле розроблені для управління зовнішнім освітленням — вбудований фотоелемент автоматично включає харчування на вуличні лампи після заходу сонця.