Вбудовувані електричні щити з місцем під лічильник

Продукція

Без розподілщита не обходиться жоден житловий будинок. Це обладнання необхідно також на підприємствах, адміністративних і промислових об'єктах. Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші моделі цього електротехнічного обладнання, в тому числі вбудований щит для лічильника. Такі вироби забезпечують прийом і розподіл струму по різним споживачам.

Різновиди вбудованих розподілщитів з місцем під лічильник

Вбудовувані моделі розподільного щитка монтуються в нішу в стіні. Вироби можуть відрізнятися конструктивно, мати різні розміри, матеріал виготовлення і рівень захисту.

Залежно від того, з якого матеріалу виготовлений щит, він може бути:

 • Пластиковим. Таке обладнання використовується виключно в сухих приміщеннях. Це обумовлено низьким рівнем захисту від кліматичних факторів. Однак такий пластиковий щит для лічильника захищає від вологи і пилу, а наявність ущільнювача забезпечує хорошу герметизацію проводів і пристроїв.
 • Металевим. З металу найчастіше можна зустріти щит вуличний для лічильника . Його зовнішня частина обробляється порошковою фарбою, що захищає від впливу опадів. Виріб стійкий до температурних перепадів, захищає від пилу і бруду. Також оснащується спеціальними ущільнювачами. Металеві моделі можна зустріти в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також зустрічаються вироби з пластиковими дверцятами.

Виходячи з того, від чого захищають короба, їх ділять за такими рівнями захисту:

 • IP20, IP30. Передбачено захист від попадання сміття і сторонніх предметів. Чи не перешкоджають попаданню води.
 • IP44, IP54. Передбачений механічний захист від механічних впливів. Допускається установка в будівлях з підвищеним рівнем вологості, проте не допускається прямий вплив потоків води.
 • IP55, 65. Найбільш стійкі до впливу води, пилу та сміття виробу. Допускається монтаж на вулиці.

Вироби можуть відрізнятися і за розмірами. Все залежить від того, яке обладнання в нього необхідно вбудувати і скільки планується підключати проводів.

Особливості щита для лічильника і автоматів

Вбудовувані вироби можуть бути виконані як цілісний короб або як конструкція без задньої стінки. Як правило, всі вироби оснащуються DIN-рейками. У деяких моделях передбачена монтажна панель.

При виборі цього виду електрооснащення необхідно враховувати такі параметри:

 • Внутрішній об'єм.
 • Скільки місць для модулів є на DIN-рейці.
 • Які допустимі розміри для монтажної панелі під пристрій обліку.
 • Скільки є підведень для провідників.

Ящики, які необхідно вбудовувати в нішу, дозволяють заощадити простір в самому приміщенні. Вони мають більш привабливий вигляд і добре вписуються в різні інтер'єрні стилі. У розподілщитів можна розмістити різні пристрої — вимірювальні прилади, розподільне обладнання, «автомати», лічильники тощо.

Замовити вбудовані електричні щити в Україні за помірною ціною

Інтернет-магазин Капро пропонує придбати українські та імпортні розподілщити з місцем під лічильник:

 • Білмакс.
 • Леокон.
 • Sabaj.
 • IEK.

В асортименті продукція різних цінових категорій, що відрізняється високою якістю, а також повною відповідністю стандартам і вимогам безпеки.

Всі вироби мають сертифікат і реалізуються як в роздріб від 1 одиниці, так і оптом в будь-якому необхідній вам кількості. При виникненні питань, скористайтеся безкоштовною професійною консультацією від співробітників компанії Капро-Київ. Робіть замовлення зараз — вас чекають привабливі ціни і оперативна доставка по Україні.