Аксесуари для теплої підлоги

Продукція

Облаштування теплої підлоги передбачає використання величезної кількості різнотипних пристроїв та кабелів. Однак за забезпечення коректного та належного функціонування всієї системи відповідає термодатчик для теплої підлоги .

Купити термодатчик для теплої підлоги

Термодатчик теплої підлоги — це пристрій, що визначає температуру бетонної стяжки над нагрівальним кабелем. Монтаж цього датчика здійснюється в гофрованій трубці безпосередньо в підлозі при використанні плиткового клею або цементної стяжки. При цьому дотримується віддаленість 50 см від стіни, на якій встановлений терморегулятор. Щоб розмістити термодатчик в гофре, використовується трімерна волосінь. Коли прилад стане на своє місце, гофра з ним закупорюється пластикової пробкою.

Трубка з термодатчиком для теплої підлоги всередині неї розміщується на однаковій відстані між кабельними витками. Це потрібно для максимально точного вимірювання температури. При цьому важливо, щоб гофрована трубка мала максимально плавні вигини і повороти. Це потрібно на випадок, якщо буде потрібно дістати датчик вже по завершенню всіх робіт. Установка виконується під покриття.  

Якщо не планується використання цементу і плиткового клею, ІЧ датчик кріплять до спеціальної плівкиі на виворітній стороні, фіксуючи його ізоляційною стрічкою або бітумної стрічкою.

Після зняття температурних параметрів датчик передає імпульсним сигналом ці значення на терморегулятор. Таким чином, можна сказати, що аналогові датчики і інші є частиною терморегулюючого обладнання.

Як вибрати термодатчик на теплу підлогу?

При підборі цього пристосування важливо запам'ятати одне просте правило — не можна встановлювати вироби одного виробника на термостати іншого. Зрозуміло, бувають деякі виключення. Про це можна знайти інформацію в паспорті на терморегулятор або попросити про допомогу в підборі консультантів інтернет-магазину Капро. Вони допоможуть визначитися з моделлю датчика і опором в пристрої. Наприклад, така ситуація спостерігається у різних виробників:

  • Devi комплектує свої терморегулятори аналоговим датчиком температури NTC на 15 кОм (при 25 градусах);
  • Український бренд Terneo комплектує датчиком NTC на 10 кОм (при 25 градусах);
  • Oj Electronics комплектує пристроєм NTC на 12 кОм;
  • ТМ Теплолюкс пропонує встановлювати обладнання NTC на 6,8 кОм.

На термодатчик для теплої підлоги ціна нижче, ніж на все теплорегулююче оснащення. Тому в разі його виходу з ладу або втрати в процесі укладання краще купити тільки датчик з метою економії.

Купити аксесуари для теплої підлоги недорого в Україні

Щоб вигідно купити термодатчик теплої підлоги звертайтеся в компанію Капро-Київ. Тут вас чекає великий вибір ІЧ і аналогових термодатчиков за прийнятними цінами. При цьому вам гарантовані першокласна якість виробів, повна відповідність українським стандартам і нормам безпеки. До того ж перед відправкою продукція проходить додаткову перевірку.

Замовити вироби можна в роздріб від 1 одиниці або в будь-якій необхідній кількості оптом з можливістю персональних знижок. Інтернет-магазин Капро обслуговує приватних клієнтів та юридичних осіб.

При необхідності ви можете отримати грамотну безкоштовну консультацію і допомогу в підборі. Менеджери оперативно оброблять вашу заявку і передадуть замовлення на комплектацію і відправку. На всі вироби надається гарантія. Також доступна прискорена адресна доставка по всіх регіонах України.