Лампи декоративні

Продукція

При створенні стильних інтер'єрів важливу роль відіграє освітлення. В першу чергу воно повинно бути, зрозуміло, комфортним, безпечним, функціональним, але при цьому ще й красивим, незвичайним, таким, що запам'ятовується. Успішно вирішувати подібну, прямо скажемо, непросту задачу декораторам допомагають декоративні лампи незвичайної форми, виконані у вигляді кільця, кулі, свічки і різноманітних геометричних фігур.

Серед великого різноманітних декоративних джерел світла можна виділити наступні найбільш популярні і затребувані різновиди:

  • Люмінесцентні лампи коло.
  • Філаментні світильники.
  • Декоративні LED лампи.
  • Свічка проста і свічка на вітрі.
  • Рефлекторні лампи для точкових світильників.
  • Лампи куля.
  • Світлодіодні LED-люстри і т.п.

Свіжі новинки — декоративні ЛЕД лампи

До числа найбільш інноваційних моделей, зовсім недавно з'явилися на ринку, але вже встигли завоювати симпатії покупців, відносяться світлодіодні джерела світла. Їх основними перевагами є мізерне енергоспоживання, незначне тепловиділення, практичність і високий рівень безпеки. У порівнянні з будь-якими іншими типами ламп ЛЕД-світлодіодні гріються набагато менше, завдяки чому вони абсолютно безпечні в експлуатації, і при проектуванні світильників їх розробникам не доводиться вирішувати проблему ефективного охолодження. Асортимент світлодіодних ламп досить великий і включає як вироби універсального призначення, за формою дуже нагадують класичну лампочку розжарювання і оснащені точно таким же патроном, так і мініатюрні лампочки, які можуть розміщуватися в самих вузьких місцях або вбудовуватися в меблі, натяжні стелі. Дуже незвично виглядають світлодіодні люстри, які можуть мати саму вигадливу і хитромудру форму — такі рішення часто застосовуються дизайнерами при оформленні унікальних інтер'єрів з підвищеними естетичними вимогами.

Декоративні лампи купити в Києві недорого

Термін служби LED-світильників становить не менше десяти-п'ятнадцяти років, та й світлодіодні лампочки міняти доводиться набагато рідше, ніж люмінесцентні «економки» — в більшості випадків вони виходять з моди або просто набридають задовго до того, як повністю вироблять свій ресурс. Завдяки пожежобезпеці світлодіоди можна вбудовувати в дерев'яні меблі або плівкові натяжні стелі, а для виготовлення ексклюзивних світильників застосовувати папір, текстиль, деревину та інші нетрадиційні матеріали. За вартістю LED-лампи вже майже зрівнялися з більш звичними різновидами електролампочок, однак по економічності помітно перевершують і тому окупаються набагато швидше. Крім освітлення, світлодіодні світильники і різнокольорові стрічки широко застосовуються в рекламі, для оформлення вітрин, святкового декорування приміщень тощо.

Декоративні світлодіодні лампи в Україні

Для круглих світильників добре підійдуть люмінесцентні лампи-трубки різної товщини, вигнуті у формі замкнутого кільця, а також незвичайної U-подібної конфігурації. Світлодіодні лампочки з особливою формою колби, що нагадує полум'я свічки, застосовують в спеціальних стилізованих під старовину світильниках, виготовлених у вигляді свічника. Лампи філаментні гармонійно вписуються в інтер'єри, оформлені в стилі вінтаж, лофт, ретро або ар-нуво. Оригінальна форма лампочки з прозорою скляною колбою і світлодіодами, що імітують розпечені нитки, справляє незабутнє враження і чудово доповнює світильники нетрадиційної конструкції з абажурами зі скла або кришталю. М'яке і тепле світло поширюється в усі сторони, підсвічуючи стелю і створюючи оригінальні композиції за рахунок химерної гри тіней, формуючи атмосферу затишку і спокою, в якій так добре відпочивати після важкого і напруженого робочого дня.