Реле контролю

Продукція

З метою безпечної експлуатації електрообладнання та запобігання будь-яких надзвичайних подій всі параметри силових електромереж повинні перебувати під постійним контролем. Для ефективного і безпечного управління автоматизованими системами широко застосовуються всілякі релейні пристрої контрольної групи, які поділяються на такі категорії:

  • Температурний контроль.
  • Контроль струмових навантажень.
  • Теплові реле.
  • Датчики рівня.
  • Обмежувачі потужності.
  • Реле контролю фазної напруги.
  • Контроль пріоритетних навантажень.

Кожне з них відповідає за свою ділянку, автоматично підтримуючи задані оператором параметри і сповіщаючи його про найменші неполадки в контрольованих мережах.

Недорогі реле контролю навантаження

Сучасні контрольні реле створюються із застосуванням мікроелектронних компонентів для підвищення надійності і безвідмовності, а також мінімізації габаритів. Діючи спільно з комп'ютерними системами управління, вони допомагають оперативно діагностувати будь-які помилки в роботі обладнання і вживати ефективних заходів для їх негайного усунення. Вартість подібних пристроїв зовсім невелика і непорівнянна з їх роллю в забезпеченні безпеки виробничих процесів. Реле контролю навантаження поєднують в собі відразу дві функції — захист від перенапруг і струмових перевантажень, а також оперативне управління та підтримання оптимального режиму роботи різноманітного електрообладнання. При використанні спеціально розробленого програмного забезпечення система зможе проводити його швидку діагностику, виявляти усувати помилки, а також налаштовувати параметри контрольного реле, конфігуруючи його для виконання певного завдання.

Доступні реле контролю рівня

Не менш затребувані і релейні пристрої, що контролюють рівень всіляких рідин в ємностях і резервуарах. Нескладні пристосування доступної цінової групи дають можливість автоматизувати процес їх заповнення або ж навпаки — спорожнення, залежно від прийнятого технологічного рішення. Встановлений в контрольній точці датчик реагує на присутність в трубці рідини і відправляє відповідний сигнал на модуль контролера, який у міру необхідності подає або ж перекриває живлення керуючого електромагнітного клапана, що відповідає за її подачу. Багато сучасних контрольних реле можуть об'єднуватися в мережі з централізованим управлінням за допомогою комп'ютерних систем, а кожне реле може обробляти сигнали від декількох датчиків. Їх електроди виготовляються з не схильною до корозії латуні або нержавіючої сталі з робочим температурним діапазоном від -250С до +950С.

Купити безвідмовні реле контролю в Україні

Найбільший вибір прогресивної електротехнічної продукції в Україні за доступними цінами — вибирайте на сторінках інтернет-магазину Капро-Київ безвідмовні контрольні реле найавторитетніших світових брендів. До Ваших послуг великий асортимент продукції, зручна система пошуку та навігації. Кожен товар з детальний описом, переліком технічних характеристик, а також наочним зображенням, за яким легко можна скласти враження про його зовнішній вигляд. У разі, якщо наведеної інформації виявиться недостатньо, можна отримати кваліфіковану консультацію, відправивши запит фахівцям команди Капро-Київ. Тут кожен знайде все необхідне і зможе в онлайн-режимі придбати високоякісні реле контролю в роздріб або ж оптом з доставкою в будь-яку точку нашої країни. Вибирайте професіоналів — працювати з ними зручно і безпечно.