Комплектуючі для щитів

Продукція

Електричні мережі існують в кожній оселі, офісі і підприємстві. Без електрики неможливо уявити собі життя сучасної людини. З ним пов'язано функціонування побутових електроприладів (варильних поверхонь, пральних машин, холодильників, пилососів, фенів і т.д), а також комп'ютерів і автономних опалювальних систем. Можна обійтися деякий час без подачі води або газу. Але без електрики не буде освітлення, перестануть працювати комп'ютери і бездротові системи інтернету, вимикатися газові та електричні котли, розморозяться холодильники — все це сприймається як справжня побутова катастрофа.

Щоб виключити всі ці неприємні моменти, споживачі електроенергії повинні зробити все залежне від них, щоб споживання електрики було грамотно розподілено і витримувало максимальні навантаження в мережі. Зарадити цьому може правильно підібраний і змонтований розподільний щит. Фактично він розподіляє енергію по різних квартирах на поверсі або в під'їзді, між окремими кімнатами в житлі і забезпечує своєчасне відключення електричних мереж при перевантаженнях. Правильна комплектація щита — основа його безвідмовної роботи і повноцінного функціонування.

Комплектуючі для поверхового щита

Поверховий щиток здійснює поквартирний прийом, облік і розподіл електроенергії. Захищає електромережі квартир від короткого замикання і перевантажень. Крім того, він повинен бути безпечним для користувачів і виключати їх ураження електричним струмом.

Складається поверховий щиток з таких елементів:

 • Трехблокового металевого корпусу з індивідуальними дверцятами для кожного відсіку (1 — для слабкострумових комунікацій, 2 — для введення і обліку, 3 — відсік розподілу).
 • Електролічильників за кількістю квартир.
 • Диференціального і вступного вимикачів.
 • Додаткових автоматичних вимикачів.
 • З'єднувальних проводів, клем, ізолюючих пристроїв і інших допоміжних елементів.
 • Скляних віконець для зняття показань лічильника для кожної квартири (щитки випускаються для кількості квартир від 2 до 7) і комплектуючих для освітлення щита .

Пропозиції від інтернет-магазину Капро

В асортименті такі категорії комплектуючих:

 • DIN-рейки — для уніфікованого кріплення лічильників, вимикачів та інших елементів щитка, являє собою стандартну металеву планку.
 • Вступні клеми.
 • Клемні термінали – для з'єднання різних проводів (мідних, алюмінієвих) в будь-якій кількості (від 2 до 12).
 • Заглушки, замки.
 • Шини сполучні і нульові — для безпечного з'єднання проводів та заземлення.
 • Шинні ізолятори — для кріплення та ізоляції струмоведучих частин і шин від корпусу. Кожна шина кріпиться на 2 ізолятора. Можливі додаткові вставки ізоляторів в залежності від довжини шини.

У компанії Капро представлені практично всі допоміжні деталі та приладдя для комплектації електричних щитів. Пропозиції розраховані як на індивідуального споживача, так і на оптові закупівлі установчо-електротехнічними фірмами. Якщо у вас виникла потреба в поповненні запасу якісних і надійних комплектуючих до щитків, звертайтеся в інтернет-магазин Капро. Тут ви отримаєте професійну консультацію від співробітників, швидке виконання замовлення, оперативну доставку по всій Україні. Подробиці на сайті магазина або за контактними номерами телефонів.