Комплектуючі для щитів

Продукція

Електричні мережі існують в кожній оселі, офісі і підприємстві. Без електрики неможливо уявити собі життя сучасної людини. З ним пов'язано функціонування побутових електроприладів (варильних поверхонь, пральних машин, холодильників, пилососів, фенів і т.д), а також комп'ютерів і автономних опалювальних систем. Можна обійтися деякий час без подачі води або газу. Але без електрики не буде освітлення, перестануть працювати комп'ютери і бездротові системи інтернету, вимикатися газові та електричні котли, розморозяться холодильники — все це сприймається як справжня побутова катастрофа.

Щоб виключити всі ці неприємні моменти, споживачі електроенергії повинні зробити все залежне від них, щоб споживання електрики було грамотно розподілено і витримувало максимальні навантаження в мережі. Зарадити цьому може правильно підібраний і змонтований розподільний щит. Фактично він розподіляє енергію по різних квартирах на поверсі або в під'їзді, між окремими кімнатами в житлі і забезпечує своєчасне відключення електричних мереж при перевантаженнях. Правильна комплектація щита — основа його безвідмовної роботи і повноцінного функціонування.

Комплектуючі для поверхового щита

Поверховий щиток здійснює поквартирний прийом, облік і розподіл електроенергії. Захищає електромережі квартир від короткого замикання і перевантажень. Крім того, він повинен бути безпечним для користувачів і виключати їх ураження електричним струмом.

Складається поверховий щиток з таких елементів:

 • Трехблокового металевого корпусу з індивідуальними дверцятами для кожного відсіку (1 — для слабкострумових комунікацій, 2 — для введення і обліку, 3 — відсік розподілу).
 • Електролічильників за кількістю квартир.
 • Диференціального і вступного вимикачів.
 • Додаткових автоматичних вимикачів.
 • З'єднувальних проводів, клем, ізолюючих пристроїв і інших допоміжних елементів.
 • Скляних віконець для зняття показань лічильника для кожної квартири (щитки випускаються для кількості квартир від 2 до 7) і комплектуючих для освітлення щита .

Пропозиції від інтернет-магазину Капро

В асортименті такі категорії комплектуючих:

 • DIN-рейки — для уніфікованого кріплення лічильників, вимикачів та інших елементів щитка, являє собою стандартну металеву планку.
 • Вступні клеми.
 • Клемні термінали – для з'єднання різних проводів (мідних, алюмінієвих) в будь-якій кількості (від 2 до 12).
 • Заглушки, замки.
 • Шини сполучні і нульові — для безпечного з'єднання проводів та заземлення.
 • Шинні ізолятори — для кріплення та ізоляції струмоведучих частин і шин від корпусу. Кожна шина кріпиться на 2 ізолятора. Можливі додаткові вставки ізоляторів в залежності від довжини шини.

У компанії Капро представлені практично всі допоміжні деталі та приладдя для комплектації електричних щитів. Пропозиції розраховані як на індивідуального споживача, так і на оптові закупівлі установчо-електротехнічними фірмами. Якщо у вас виникла потреба в поповненні запасу якісних і надійних комплектуючих до щитків, звертайтеся в інтернет-магазин Капро. Тут ви отримаєте професійну консультацію від співробітників, швидке виконання замовлення, оперативну доставку по всій Україні. Подробиці на сайті магазина або за контактними номерами телефонів.

Шановні покупці!
Звертаємо вашу увагу на зміни в роботі нашого магазину.
У нас карантин!
Зараз ми працюємо виключно в режимі інтернет-магазину.
Всі ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ обробляються і товар відправляється на доставки.
У разі виникнення питань прохання телефонувати з 9.00 до 18.00. Ми на зв'язку!