Світлодіодні гнучкі стрічки

Продукція

Гнучка світлодіодна стрічка є одним з штучних джерел світла. Представлена ​​у вигляді лентообразної основи, що має довжину в межах 5 метрів, всередині якої розташований провідник. На поверхні розміщені на однаковій відстані світлодіоди.

Всі встановлені лампочки розбиті на групи, що складаються з послідовно підключених світлодіодів. Окрема група вважається закінченою, завдяки чому при необхідності розрізати матеріал в необхідному місці.

При необхідності можлива установка ламп різного кольору. Особливо популярним є використання подібного підходу при виготовленні світлодіодної стрічки гнучкий неон. В цьому випадку освітлювальний елемент додатково поміщається в гнучку неонову трубку, що забезпечує додатковий захист від шкідливих факторів.

Гнучка світлодіодна стрічка — ціна, особливості вибору і підключення

Вартість подібного освітлювального обладнання залежить від ряду факторів:

 • Кількість доданих ламп.
 • Яскравість видаваного світла.
 • Напруга приладу — 12 В або 24 В.
 • Кількість кольорів ламп.

Підбір відповідного варіанту здійснюється виходячи з цілей, які ставляться перед покупкою. При цьому особливу увагу необхідно приділяти останнім 3 з перерахованих вище пунктів.

Необхідна напруга зазвичай вказується по всій довжині освітлювального пристрою. Це робиться для того, щоб в разі розрізу інформація все одно залишалася доступною. Також подібний фактор необхідний при розрахунках в момент вибору адаптера.

Світлодіодні стрічки гнучкі двоколірні використовуються для того, щоб вигідно підкреслити дизайн або зробити приміщення більш яскравим. Однак для досягнення ефективного освітлення слід правильно провести підключення.

Подібні пристрої можна підключати до звичайної електромережі в 220 В. Для забезпечення роботи необхідно використання блоків живлення, які можуть мати інші назви — адаптери, перехідники, стабілізатори.

Також на стрічках зазвичай є маркування, що надає інформацію про такі показники:

 • Джерело світла.
 • Колір перетину.
 • Вид виведення у чіпа.
 • Розмір корпусу.
 • Кількість діодів на 1 метр.
 • Клас захисту від впливу зовнішніх факторів — твердих предметів, вологи.
 • Потужність.

У більшості випадків пристрій можна розрізати. Для цього є спеціальне маркування, по якій дозволено розріз. Також допускається можливість спайки однакових за параметрами частин, що дозволяє отримувати необхідну довжину і конфігурацію освітлення.

Зокрема, для спайки також відведені спеціальні мости, покриті захисним шаром. Однак проводити роботи слід малопотужним паяльником з дотриманням всіх вимог безпеки. Важливо звернути увагу на полярність.

Гнучка світлодіодна стрічка — купити в Україні

Купити світлодіодні стрічки в Києві і по всій Україні пропонує компанія Капро. Доступні пропозиції як від вітчизняних, так і від іноземних виробників. Вся продукція повністю відповідає вимогам стандартів якості та безпеки. Також у продажу є і додаткове обладнання, необхідне для здійснення монтажу. У продажу є пристрої з одноколірними лампами і колірні композиції, що дозволить підібрати максимально відповідний варіант.

Всі товари мають докладні описи. Також можна отримати кваліфіковану консультацію від співробітників компанії Капро-Київ. Клієнти можуть оформити як велике оптове, так і роздрібне замовлення, починаючи з однієї одиниці товару. Прискорена обробка заявок дозволяє оперативно відправляти замовлення будь-якого обсягу.