Виробник Eurolamp (Евроламп) і його продукція

Продукція

Українське дочірнє підприємство німецької Green Power Euroelectric Gmb на основі потужної групи компаній Асканія було створено в 2010 р. Як і основна компанія воно займається виготовленням, а також реалізацією енергозберігаючих електричних виробів. У загальній складності в холдинг входить 12 фірм різного профілю.

На даному етапі Грін Пауер Евроелектрик Україна офіційний представник торгової марки міжнародних брендів EUROLAMP (енергозберігаючі освітлювальні пристрої), а також EUROELECTRIC, що представляє групу електротехнічних виробів. Виробник Eurolamp був визнаний в рамках Українського національного конкурсу брендом 2012 року, а в 2017 компанія отримала нагороду " Вибір України-2017 в категорії Національний незалежний бізнес. Основу товарного портфеля бренду становлять світлодіодні джерела світла, які вважаються на даному етапі розвитку освітлювальної техніки самими економними, екологічно безпечними, ефективними з майже 100% ККД, довговічними.

Крім виробничої діяльності компанія займається і активною спонсорською роботою в галузі спорту, наприклад, команд з ралі і провідних автоспортсменів країни.

Сучасні автоматизовані виробничі лінії і власна велика лабораторія тестування і контролю якості забезпечують відповідність продуктів компанії Eurolamp Україна всім міжнародним (ISO 9001) та вітчизняним стандартам безпеки та якості. Кожен виріб проходить перевірку та тестування в спеціалізованих відділеннях лабораторії. Реєстрація бренду Eurolamp в країні виробника Україні дозволяє вважати її не просто філією, що організувала його компанії, а самостійним підприємством з виробництва світлодіодних світильників і ламп на території країни. По всій Україні купити Eurolamp можна більше, ніж 2500 торгових точках:

 • торгові мережі «Ашан», «Сільпо», «Епіцентр», «СВОБОДА» та ін;
 • спеціалізовані магазини роздрібної торгівлі;
 • інтернет-магазини. Наприклад, інтернет-магазин Капро, в якому розширений вибір дозволяє вибрати саме те, що потрібно роздрібному та оптовому покупцеві.

Прайс Eurolamp в Києві та Україні 

Всі продукти Eurolamp, які можна купити в Києві і країні, відрізняє німецька якість і українська доступна для різних категорій населення ціна. Її формування залежить від таких основних чинників — потужність, яскравість, колірна температура, матеріали виконання, енергоефективність, особливості монтажу, ступінь пило-та вологозахисту, дизайн. 

Каталог Eurolamp від інтернет-магазину Капро

Інтернет-магазин Капро пропонує купити Евроламп в Україні і столиці за найдемократичнішими цінами з оптовими знижками та акційними пропозиціями. Вся продукція об'єднана в такі категорії:

 • Аналоги галогенних ламп типу G4, G9, G10, G5.3.
 • Аналоги люмінесцентних ламп G13.
 • Лампи підвищеної потужності.
 • Світильники спрямованого світла — квадратної і круглої форми, вбудовані та накладні, різної потужності, ступеня яскравості, колірної температури (нейтрального і холодного білого освітіння), розмірних параметрів.
 • LED-панелі квадратної форми розміром 60х60 см з колірною температурою 4000 К, 6500 К, що відповідає холодному білому світінню. Оптимальний варіант для офісів і виробничих приміщень.
 • LED-прожектори для зовнішнього освітлення та підсвічування з високим рівнем захисту IP65.
 • Лампи рефлекторні.
 • Галогенні лампи з відбивачем. 

Крім того, в асортименті представлені стандартні лампи, свічкоподібної і круглої форми. Якщо ви віддаєте перевагу розширеному вибору, німецькій якості, українським цінам і оперативності виконання замовлення — замовляйте і купуйте електротовари від компанії Евроламп в магазині Капро.