Продукція Theben

Продукція

Німецька фірма Theben спеціалізується на випуску автоматики високої точності для управління часом, кліматом. Її продукція знаходить широке застосування у сфері контролю та управління споживачами електроенергії. При цьому вирішення цих завдань ґрунтується на вимірюванні та обліку тимчасових, температурних, світлових параметрах, вологості або комбінації декількох показників. Все це сприяє економномій витраті електроенергії, а також комфортній експлуатації різного електричного обладнання, в тому числі входить в систему розумного будинку.

Всі продукти компанії розробляються на основі унікального ТОР-принципу, що значно полегшує програмування різних пристроїв. Полягає він у поетапному впровадженні поясненням рядка на дисплеї. Спеціальне OBELISK робить можливим процес програмування електронної техніки не лише з клавіатури реле, але і з комп'ютера, планшета або смартфона. Це відкриває можливість віддаленого доступу до управління електронними системами.

Заснована компанії Theben була Паулем Швенком в Штутгарті, а називалася вона тоді Пауль-Швенке-Апаратобудування. Спочатку вона випускала реле часу для освітлення сходів. У зв'язку з Другою світовою війною фірма в 1941 р. перемістилася в невелике містечко Хайгерлох, де і знаходиться до цих пір. Протягом усього часу компанія розширювалася, впроваджувалися нові електронні технології з управління часом, освітленням і кліматом, оновлювався асортимент.

У 2000 р. вперше компанія була сертифікована за міжнародною системою ISO 9001, а в 2007 р. продукція Theben в Україні отримала національний сертифікат якості, що підтверджується щороку. У тому ж 2007 році компанія Theben купила швейцарську фірму HTS — лідера з виробництва інфрачервоних датчиків, що реагують на присутність, PIR-датчиків для контролю і управління освітленням.

Зараз компанія лідирує у виробництві систем управління спорудами і входить в групу виробників, орієнтованих на стандарти KNX.

Каталог Зебен

На даному етапі розвитку компанія має філії та відділення у Великобританії, Італії, Швейцарії та Франції. Її основна продукція — таймери і системи управління кліматом і освітленням. Причому мікропроцесорні цифрові таймери дозволяють запрограмувати роботу приладів на години, дні, тижні, роки. Каталог продукції Theben представлений такими категоріями товарів:

  • Цифрові і аналогові таймери з можливістю переходу на літній і зимовий час, особливий режим роботи у вихідні та святкові дні.
  • Таймери для розеток.
  • Сходові, сутінкові вимикачі.
  • Різні види термостатів (RAMSES та ін)
  • Система Luxor.
  • Датчики руху і присутності.
  • Приводи для шини EIB.

Всі продукти мають міжнародні, а також національні сертифікати якості DIN EN ISO 9001.

Прайс Theben

В асортименті компанії Капро вироби компанії Зебен з градацією ціни від кількох сотень до кількох тисяч гривень. Найбільш просунуті серед них — це датчики руху і присутності, які входять в систему «розумного дому». Широко представлені реле часу аналогові і цифрові з програмуванням на тиждень, сходові і сутінкові реле, диммери, термостати та інші найменування. Виробник Theben був визнаний в 2015 році самим інноваційним брендом у категорії «Енергетика та освітлення». Тому за найкращою, самою надійною, сучасною автоматикою з управління будівлями і електроспоживачами звертайтеся в інтернет-магазин Капро і купуйте продукцію Theben.