Реле захисту

Продукція

Найважливішим елементом безпеки високовольтних силових електромереж є реле управління та захисту, що відповідають за аварійне вимкнення живлення у разі будь-яких позаштатних ситуацій. Висока швидкість спрацьовування дозволяє вберегти дороге обладнання від пошкодження при струмових перевантаженнях, тому захисними реле зазвичай обладнуються приводні електродвигуни систем кондиціонування і вентиляції, трансформатори, компресори, холодильні установки, випрямні пристрої і т.п. Апаратура реагує на різке підвищення сили струму, щр знаходиться під контролем електроланцюга і запитана від вхідних ланцюгів, за рахунок чого забезпечується підвищена стійкість. Останнім часом на зміну застарілим механічних пристроїв прийшли реле нового покоління, побудовані з використанням мікроелектронних компонентів, за рахунок чого покращилася ударостійкість і вібростійкість при одночасному зменшенні зовнішніх габаритів корпусу.

Доступна ціна на реле управління та захисту

Електронні реле мають цілу низку додаткових переваг:

  • Висока швидкість спрацьовування.
  • Відсутність вібрації на контактній групі.
  • Дискретне регулювання порога спрацьовування.
  • Доступна ціна.
  • Простота підключення і налаштування.

Великі функціональні можливості сучасних керуючих і захисних реле дозволяють з високою точністю налаштовувати основні параметри їх роботи, завдяки чому вони активно застосовуються в автоматизованих виробничих системах. Затримка часу при спрацьовуванні доступна в якості опції — вона визначається співвідношенням величин струму спрацьовування і вхідного струму і може налаштовуватися в залежності від конкретних умов експлуатації, а функція дешунтуванням керованих електромереж може використовуватися при величині робочого струму, що не перевищує 150 Ампер. Захисна ізоляція обладнання перевіряється ефективною напругою в 2 000 Вольт частотою 50 Герц, при цьому протягом хвилини не допускається її пробоїв або перекриття напруги.

Ефективний реле захист

У спеціалізованому онлайн-салоні Капро-Київ представлений великий вибір різноманітних релейних пристроїв для ефективного захисту самого різного устаткування. Прості і надійні реле електромагнітні незважаючи на застарілу конструкцію, все ще широко застосовуються в промисловості як в складі пускорегулювальної апаратури, що управляє роботою потужних електродвигунів, так і для захисту силового електрообладнання від струмових перевантажень і коротких замикань. За функціональним виконання вони поділяються на дві групи:

  • Миттєвого спрацьовування.
  • З регульованою затримкою часу.

Час миттєвого реагування зазвичай не перевищує 0,03…0,05 секунди з моменту зростання струмового навантаження, а для регулювання часу витримки електромагнітні реле оснащують спеціальними пристроями (найчастіше електронними таймерами).

Недорого купити реле захисту трансформатора в Україні

Для захисту від небезпечних перевантажень трансформатора нульової послідовності струму застосовуються особливі високочутливі реле, які реагують на порівняно малі струми короткого замикання на землю. Вони також застосовуються спільно з електродвигунами і генераторами. Термісторного захисні модулі відрізняються найменшими габаритами і легко «скорочуються» до стандартного розміру DIN-осередки, що значно спрощує компоновку водно-розподільних електрощитів. Робоча напруга популярних побутових моделей знаходиться в діапазоні АС110-130В або ж АС220-240В при номінальній частоті 50 Герц і номінальній величині струму 0,1 Ампера. Мікроелектронні напівпровідникові компоненти не чутливі до вібраційних навантажень і впливу перешкод, стійко функціонують при температурах від -400С до +550С.