Інформаційний кабель

Продукція

Крім передачі електроенергії кабелі можуть використовуватися для подачі інформаційних сигналів — телефонного зв'язку, пожежної сигналізації, акустичних записів, комп'ютерних систем і т.п.

Інформаційні кабелі

Чи можуть прокладатися як всередині, так і зовні стін. Представлені такими видами кабельної продукції:

  • Телефонна розподільна.
  • Коаксиальная.
  • Вита пара.

«Локшиною» — раніше широко застосовуються дешевими проводами, що складаються з мідної моножили в поліетиленовій ізоляції. Це так звані ТРП кабелі, які поступилися першістю більш сучасним варіантам — ТК-2 і ТК-4 з мідної ізольованої багатопроволкової жили в ПВХ-оболонці. Вони найчастіше використовуються в телефонному зв'язку. В даний час відходять на другий план.

Коксіальними кабелями, що складаються з основної жили і обплетення з металу, між якими укладається діелектрик, який виконує роль внутрішнього ізолюючого шару. Вся ця конструкції розміщується в одній загальній зовнішній оболонці. Їх плюсами є складність несанкціонованого підключення та захист від зовнішніх перешкод на електромагнітному рівні. Мінус полягає в складності установки роз'ємів. Найбільш яскравий приклад застосування такої кабельної продукції — підключення телевізійних ліній як від антени, так і від підземних каналів, покладених ТВ-провайдером.

Вита пара застосовується в основному при облаштуванні комп'ютерних систем. Буває з захисним екраном і без нього. Конструктивно представлені однією або декількома крученими парами. Токопроводники в кожній парі складаються з дроту з міді, що має діаметр 0,4-0,6 мм. Скорочення між собою, вони більш стійкі до зовнішніх і внутрішніх перешкод при передачі інформаційних сигналів. Кожна жила має ізоляцію свого забарвлення — останнє служить і як маркування, має значення при стисненні кабельної продукції.

Всередині крученої пари іноді є капронова розривна нитка, яка використовується для швидкого зняття зовнішньої оболонки. Вся ця конструкція оточена зовнішньою пропіленовою або ПВХ оболонкою, що захищає від проникнення води всередину. Крім того, можлива ще одна додаткова пропіленова зовнішня оболонка, яка потрібна для посиленого захисту кабелю.

Види кручений пари:

  • UTP;
  • FTP;
  • STP;
  • S / FTP.

Інфокабелі поділяють за кількістю пар токопроводніков. Останнім часом найбільш затребуваною для комп'ютерних мереж стала п'ята категорія проводів. Вона характеризується наявністю чотирьох пар проводів з одно- або двоколірної відрізняється забарвленням ізоляції провідників. Важливо розуміти різницю між електроізоляцією та електромагнітною. Перша являє собою діелектрик у вигляді паперу або полімерного прошарку, а друга створюється екраном з мідної сітки.

Інформаційний кабель — ціна і асортимент в Києві

Капро-Київ пропонує різні типи кабелів за цілком прийнятними цінами:

  • Сигнальні вироби — фольговані, з екраном і без нього для телекомунікаційних мереж та облаштування пожежної сигналізації.
  • Кабельні продукти для зовнішньої прокладки телефонного зв'язку з посиленою зовнішньою ізоляцією з світлостійкі утолщенного пропілену.
  • Дріт для телефонного зв'язку з внутрішнім і зовнішнім ізолюючим шаром з ПВХ.

У магазині електротоварів це далеко не весь перелік всіх типів дротів за призначенням, структурою та захисними характеристиками. У каталозі можна подивитися більш докладний опис кожного варіанту. При наявності неясностей до послуг клієнтів консультації менеджерів компанії Капро. Замовляйте інформаційні кабелі в Капро-Київ в потрібній вам кількості від 1 метра. При оптовій закупівлі можливі істотні знижки.