Виробник Elko EP (Елко Еп) і його продукція

Продукція

Чеська компанія Elko Ep є одним з провідних лідерів світового рівня з виготовлення електронних пристроїв керування автоматизованими системами різного призначення. Поставки продукції здійснюються в багато країн по всьому світу. Філії компанії знаходяться в 13 країнах, але основний науково-технічний потенціал і виробництво зосереджені на базових майданчиках у м. Голешов (Чехія). За свої розробки компанія отримала престижні нагороди Vizionary (2015) і Global exporter (2016).

Основні напрямки діяльності компанії зосереджені на виробництві:

  • Більше 200 типів реле.
  • Релейного захисту автоматики.
  • Систем домашньої автоматики.
  • Пристроїв для систем дротового (iNELS) і бездротового (RF Control) управління в рамках концепції "розумного будинку".

Стратегічно важливим для ELKO EP були і залишаються розробка та впровадження інноваційних рішень в технології виготовлення, конструкції, матеріалів і багатофункціональність продукції, що випускаеться. Для цього в компанії є всі необхідні ресурси — сучасна виробнича база, конструкторський відділ та дослідницький центр.

Коротка історія компанії

Почалося все в 1993 році, коли на базі сімейного гаража на 20 м² була організована невелика майстерня з виготовлення перемикачів потужності для електричних опалювальних систем. Штат складався всього з 3-х осіб, які використовували ручний монтаж і пайку. 

А вже в 1995 р. підприємство переїздить до приміщення площею 200 м2² в тому ж місті Роштени. У виробництві вже зайняті 15 чоловік, які виготовляють перші реле часу. 20% продукції випускається з використанням напівавтоматичного обладнання.

2000 рік — рік переїзду в Голешов, підприємство займається обчислювальною технікою, виробничі потужності розміщуються на 400 м². Шата збільшується до 50 осіб і випускають вони весь ряд реле на автоматизованому до 70% обладнанні.

У 2005 р. — час технологічного прориву. На підприємстві вже зайняті 170 осіб, які виробляють бездротові і шинні системи iNELS на 2-х автоматизованих лініях з використанням безсвинцевою пайки, лазерного гравіювання, автотестерів. 

Зараз компанія ELKO EP являє собою холдинг, що працює в області електроніки, що має оборот 23,4 млн євро (дані за 2016 рік), з числом працівників понад 300 осіб. Елко Еп має представництва в Україні, Росії, країнах Східної Європи. Експорт продукції проводиться в 50 країн світу. Всі вироби та комплектуючі відповідають національним і міжнародним стандартам ISO.

Прайс Elko Ep

Спеціально для управління окремими процесами за доступну ціну компанія виготовляє пристрої дискретної автоматизації. Модульне рішення робить цю можливість цілком реальною. Наприклад, для управління освітленням можна придбати реле затримки відключення або радіовимикач RF—Control з приймачем. Це доступно будь-якому середньостатистичному споживачеві і відповідає принципу компанії — європейська якість за прийнятною ціною.

Каталог Elko Ep в інтернет-магазині Капро

Продукція компанії у каталозі магазина Капро представлена такими категоріями товарів:

  • Реле контролю струму серії PRI-42/230 — призначені для відключення електричного ланцюга при перевищенні навантаження або короткому замиканні. Особливістю даного типу реле є можливість відключення непріоритетних споживачів електроенергії (опалення, мікрохвильових печей, електричних чайників, електроплит, систем кондиціонування) і збереження у працюючому режимі пріоритетного електрообладнання (комп'ютери, системи відеоспостереження, касові апарати та ін.). Це досягається за рахунок контролю сили струму на двох незалежних рівнях. Має 3-х модульне виконання і кріплення на DIN рейку.
  • Реле контролю струму серії Elko PRI-51 з контрольованою затримкою відключення від 0,5 до 10 сек, а також плавне встановлення струму в діапазоні 0,5-5 А. одномодульне виконання, кріплення на DIN рейку.

Якщо ви хочете захистити електричні ланцюги у своєму помешканні або офісі, забезпечити ефективний контроль за піковими стрибками і при цьому зберегти від відключення необхідну базу даних — купуйте реле компанії Елко Еп в інтернет-магазині Капро.