Виробник Digitop (Діджітоп) і його продукція

Продукція

У 2007 р. була створена вітчизняна фірма Енергохіт, яка повинна була стати втіленням ідеї українського виробництва продукту хорошої якості за прийнятною ціною. Спочатку виробництво було представлено лише двома лінійками реле напруги.

На сучасному етапі свого розвитку компанія випускає практично всі типи цифрового низьковольтного обладнання. Це терморегулятори, реле часу, напруги, контролю струму, а також цифрові вимірювальні прилади вольтметри, амперметри.

Продукція компанії під торговою маркою DigiTOP придбала популярність і популярність у Східній Європі, Казахстані, Туреччині, інших країнах. Зараз компанія має понад 600 бізнес-партнерів в 6 країнах. Її зростаюча популярність на вітчизняному та зарубіжному ринках пояснюється використанням при створенні продукту тільки якісних матеріалів і комплектуючих, власними інноваційними технологічними розробками, увагою до деталей, високою кваліфікацією співробітників, цілком доступною ціною. 

Девіз компанії — роби як для себе. Крім того, співробітники фірми слідують правилу прислухатися до думки партнерів і реагувати на запити споживачів. Принцип зворотного зв'язку дозволяє оперативно відповідати викликам сучасного ринку, що динамічно розвивається, включатися в розробку нових технологій і моделей.

Торгова марка DigiTOP має в асортименті більш ніж 50 найменувань, що представляє собою практично повний спектр низьковольтного електрообладнання для побутового, офісного та виробничого використання. Виробничі потужності компанії забезпечують випуск декількох сотень приладів в годину. Це стало можливим завдяки автономності і автоматизації виробничого циклу, власного програмного забезпечення.

Впізнаваність торгової марки Диджитоп забезпечується за рахунок використання унікального дизайну корпусів, виконуваних з негорючого АБС-пластика. Крім того, компанія постійно модернізує електричні схеми приладів з метою удосконалення їх функціоналу, підвищення безпеки, відповідності вимогам сучасного ринку електротоварів.

Прайс Digitop

З самого початку цінова політика компанії була спрямована на випуск вітчизняного продукту з доступною для всіх категорій споживачів вартістю. Цього компанія досягає за рахунок тісного зв'язку з партнерами і постачальниками, автоматизації виробництва та впровадження власних розробок. Ціна, за якою можна купити якісний товар цієї торгової марки, істотно нижче, ніж в аналогічних продуктів зарубіжних брендів. При цьому за якістю і кількістю опцій не поступається їм, а в окремих випадках перевершує.

Каталог Digitop в інтернет-магазині Капро

В асортименті товарів в магазині Капро від торгової марки Диджитоп представлені такі категорії електротехнічних приладів:

  • Програмовані реле часу (таймери) з функціями зворотного відліку, циклічного відліку інтервалів регулярного і заданого числа раз, світлодіодною індексацією включення, добового і тижневого режиму роботи з цифровим управлінням підключення/відключення приладів в заданий час.
  • Вимірювальні прилади —вольтметри, амперметри.
  • Реле обмеження потужності для відключення живлення при перевищенні встановлених параметрів напруги та потужності. Оберігає від стрибків напруги в мережі і перевантажень.
  • Реле контролю струму для відключення живлення при перевищенні сили струму в 80 ампер.
  • Реле контролю фаз — з функцією відображення напруги в кожній з фаз, а також комутацією навантаження на виході.
  • Реле напруги   двох і трехмодульне, для однофазних і 3-х фазних мереж і різної номінальної і максимальної сили струму.
  • Термостати — терморегулятори з температурними датчиками, різним діапазоном і кроком вимірювання. Основна функція — підтримання температури приладів, що підключаються в заданих програмою параметрах з відключенням при їх перевищенні.

Більш детальну інформацію можна отримати з опису кожного приладу або при консультації з менеджерами магазину. Якщо ви хочете купити сучасне, якісне обладнання для вимірювання, контролю, керування електричними мережами та приладами за доступною ціною — звертайтеся до Капро та замовляйте продукти Digitop.