Обігрівачі

Продукція

Холодними зимовими вечорами і ночами, а іноді і восени до початку опалювального сезону багато людей згадують про можливість обігріву квартири або котеджу за допомогою обігрівачів для дому. Досить часто в якості додаткового джерела тепла використовуються обігрівачі різного типу. Серед них популярним об'єктом вибору є конвекторні обігрівачі. Але не всі користувачі знають, як вони влаштовані і в чому принцип їх дії.

Обігрівачі, конвектори — як працюють

Назва конвектор говорить про процесі його роботи, заснованому на конвекції повітряних мас. Холодне повітря потрапляє всередину агрегату, проходить крізь ТЕН, нагрівається, а потім крізь отвори в корпусі виходить нагору в кімнату. У прилад потрапляє нова порція повітря, витісняється вниз більш гарячим і процес нагрівання триває до комфортної температури у всьому приміщенні.

Конструкція приладу включає в себе такі елементи:

 • Джерело теплоти у вигляді нагрівального елемента.
 • Повітряні клапани.
 • Термостат для регулювання в автоматичному режимі. Сучасні моделі конвекторів розраховані на максимальну температуру +90 градусів. Це дозволяє забезпечити безпеку експлуатації приладу.
 • Корпус.

Конвектори бувають різних типів залежно від нагрівального елемента:

 • Електрообігрівачі — нагрівальний елемент ТЕН. Являє собою металеву трубку, заповнену електроізолятором, всередині якого проходить електрична жила з ніхрому. Такі обігрівачі для кімнати досить енергоємні і не завжди підходять для обігріву великих площ. Але вони є самими затребуваними на ринку обігрівачів для невеликих приміщень.
 • Газові — найбільш безпечні, зручні і легкі конвектори, але вимагають установки димоходу і істотного витрати газу.
 • Водяні — джерелом тепла є труба, заповнена водою. Їх переваги у швидкому нагріванні води, компактності, невеликій вазі (можна навіть повісити на стіну з гіпсокартону) і мінімальній витраті електроенергії.
 • Інжекторні інфрачервоні конвектори нагрівають не повітря, а оточуючі предмети. Оснащені термодатчиками і захистом від перегріву, не пересушують повітря, тому в приміщенні завжди комфортна атмосфера. Самий «здоровий» тип конвектора, не чинить негативного впливу на людей.

Як правильно вибрати кращі обігрівачі для кімнати?

При виборі конвектора в квартиру слід звернути увагу на такі моменти:

 • Економічність приладу   економні обігрівачі в умовах високих тарифів на електрику та газ користуються в даний підвищеним попитом.
 • Пожежну та екологічну безпеку   обігрівачі в кімнату повинні бути безпечними в сенсі аварійних ситуації та здоров'я людини. Особливо ці аспекти є актуальними для спалень, коли сплячий чоловік повинен бути абсолютно захищений від усіляких неприємних несподіванок.
 • Потужність конвектора — тут насамперед важливо, щоб він міг ефективно обігріти необхідну площу до оптимальної температури. Наприклад, для кімнати площею 10-12 м² цілком підійде конвектор потужністю 1,2 кВт.

Де краще купити обігрівачі в Києві в Україні?

Інтернет-магазин Капро пропонує своїм покупцям фінські електричні обігрівачі, конвектори від компанії Ensto з механічними і електронними термостатами. Потужність агрегатів варіює від 0,5 до 2 кВт. Спосіб монтажу підлоговий, настінний і напольно-настінний. Найпотужніші і просунуті моделі можуть управлятися з Bluetooth-додатку (Android і iOS). Контроль температури має три режими — календар, підтримання температури і відпустку. Максимальна площа обігріву для таких моделей серії Beta становить 23 м².

Крім того, комплектація приладу передбачає вилку і ніжки. При отриманні приладу користувачеві залишається лише прикрутити ніжки і підключити прилад до розетки. Для універсальних конструкцій в комплекті також йдуть спеціальні кронштейни для кріплення на стіну.

Якщо ви хочете конвекторні обігрівачі купити за доступною ціні — замовляйте їх у компанії Капро. Тут ви знайдете оптимальний варіант як за технічними показниками і якістю, так і в ціновому відношенні. До ваших послуг професійні консультації, допомога при підборі моделі, відмінний сервіс та швидка доставка.