Коробки монтажні

Продукція

Коробка електрична монтажна — це спеціалізовані електротехнічні вироби, основне завдання яких полягає в розміщенні та приховуванні проводів, кабелів, місць їх стикування і розводок в стіні, підлозі або ззовні при монтажі мереж. Існує два основних види коробок:

  • установчі (КУ) — для вставки розеток, вимикачів та інших електротехнічних механізмів в стіну з бетону, цегли або з гіпсокартону (порожнисту);
  • розподільні (КР) — для облаштування розгалужень проводки.

Крім того, існують і інші підкатегорії монтажних коробів (МК) — вогнестійкі, люки в підлогу і сальники.

Кожна з цих підкатегорій представлена ​​в каталозі інтернет-магазину Капро-Київ.

Коробки монтажні розподільні і настановні — особливості

Дані вироби мають різну кількість отворів для введення або виведення провідників. Можуть бути одномісні або багатомісні (2-4) з клемними колодками для стикування проводів різних форматів (навіть з різних матеріалів). Для установки в порожнисті стіни з гіпсокартону КР оснащені спеціальними лапками для фіксації. Монтаж в цеглу вимагає штробления стін з формуванням спеціальних канавок і ніш, куди буде встановлюватися коробка.

Установчі коробки (інакше подрозетники) зазвичай виконані з пластика і мають вигляд циліндра з внутрішніми відмітками для проводів розеток, вимикачів, диммеров і т.п. Зовні для фіксації до стіни є спеціальні опори на гвинтах, які при затягуванні щільно притискають наполегливі лапки до стіни.

Існує кілька типорозмірів підрозетників, але найбільш затребуваними є коробки з внутрішнім діаметром 60-65 мм і глибиною 40-45 мм. Їх зовнішній діаметр зазвичай дорівнює 68 мм.

Зараз досить популярні так звані блокові КУ, що дозволяють розміщувати поруч в одній вертикальній або горизонтальній рамці кілька електротехнічних пристроїв.

Монтажні коробки зовнішні

Зазвичай ці вироби мають певний ступінь захисту IP від ​​попадання вологи, сміття, пилу і т.п. Для певних виробництв існує потреба в коробках збільшеною міцності, захищених від вибуху або стійких до вібраційних впливів. Матеріал виготовлення повинен відповідати типу проводів — для кабелів із пластиковою ізоляцією використовуються пластикові коробки, а для броньованих або в металевих трубках — з металу.

Для посилення ізоляції з'єднань проводів часто використовують сальники — вироби з гвинтовою фіксацією кришки, яка часто по краях має спеціальний ущільнювач з гуми. Це ще більше захищає розгалуження проводки від проникнення вологи і пилу.

Для особливо шкідливих виробництв з агресивними середовищами або з можливістю розбризкування крапель солоної морської води потрібні коробки зі ступенем захисту IP65. Для відкритого використання у внутрішніх захищених приміщеннях або зовні досить стандартних IP20-30 або вологозахищених IP54, 55 або 56 для кімнат з підвищеною вологістю або ж на вулиці .

Де можна купити якісні і надійні монтажні короби в Україні?

Розширений асортимент розподільних і настановних МК представлений в інтернет-магазині Капро-Київ. В наявності вироби для зовнішнього розміщення на місцевості з агресивними факторами і з індексом захисту 66, вологозахищені з IP54 і 55, стандартні з IP15 і 20. У Капро можна вибрати одне, двох і чотиримісні КР. Існують пропозиції вогнестійких монтажних коробок. Тут же можна знайти КУ одинарні і блокові (подвійні, потрійні, на 4 і 5 гнізд), стандартні і поглиблені.

Замовляйте будь-який вид монтажних коробок в інтернет-магазині Капро і ви будете позбавлені від проблем з якістю, співвісністю, надійністю і довговічністю їх експлуатації.