Стабілізатори напруги 3 фазні

Продукція

Мешканці заміських будинків, а також багато власників нерухомості в приватному секторі все частіше прокладають до себе на садибу електроживлення трифазне замість звичного однофазного. Так зручніше і надійніше, та до того ж багато потужних споживачів електроенергії, наприклад, опалювальні електрокотли і водонагрівачі, високопродуктивне насосне обладнання або зварювальні апарати можуть живитися тільки від 3-фазної мережі. На жаль, проблему нестабільності напруги таким простим способом вирішити не вдається, тому питання обладнання будинку стабілізатора залишається актуальним, при цьому він теж повинен бути трифазним. Застосування більш простих однофазних пристроїв допустимо тільки в тому випадку, коли ніяких 3-фазних споживачів в будинку немає і не передбачається. При такому підході кожна з фаз буде живити свою половину будинку через окремий однофазний стабілізатор, яких відповідно знадобиться дві штуки.

Купити 3 фазний стабілізатор напруги для будинку в інтернет-магазині

Вибирайте на веб-сторінках інтернет магазину КАПРО-Київ високопродуктивний і надійний стабілізатор напруги 3 фазний 10 квт, а також моделі будь-якої іншиої потужності і цінової категорії. Подібний пристрій є обов'язковою умовою при явних ознаках неякісного електропостачання — постійно миготливих лампочках, занадто часто перегорають запобіжники і т.п. Слід пам'ятати, що істотної шкоди побутових електроприладів завдає не тільки підвищена, але і ненормально низьку напруга, що опускається нижче 195 … 200 Вольт. При істотних струмових перевантаженнях електроніка може просто згоріти, а на зниженому нерідко відмовляється працювати. Втім, якщо навіть сучасний холодильник або пральна машина все ж включається, коли всі лампочки ледве-ледве світяться, радіти рано. Тривала робота в умовах зниженої напруги скорочує ресурс техніки і замість належних десятиліть прослужити вона може від сили року два-три.

Оптимальна потужність — стабілізатор напруги 3 фазний 20 квт  

Зрозуміло, потужність стабілізатора повинна бути не менше сумарної потужності всіх активних споживачів в будинку з урахуванням коефіцієнта одночасності і двадцятивідсоткового резерву на випадок будь-яких несподіванок або ж з прицілом на подальшу модернізацію домашніх електромереж, придбання нових електроприладів і т. п. Найбільш популярні стабілізатори трифазні потужністю 10 кіловат, проте вельми затребувані і більш потужні моделі — на 15 або навіть 20 кіловат. Правильно змонтований і підключений, прилад функціонує повністю в автоматичному режимі, не вимагаючи втручання людини і постійно підтримуючи на виході необхідні 220 Вольт змінного струму з частотою 50 Гц. Саме до нього і підключаються всі домашні електроприлади, які харчуються стабілізованою напругою і надійно захищені від будь-яких випадковостей.

Стабілізатор напруги 3 фазний купити в Києві

У онлайн-магазині КАПРО-Київ представлений найбільший вибір в столиці стабілізаторів різного типу за доступними цінами. Для порівняння варіантів застосовується безліч критеріїв оцінки, серед яких найбільш важливими є:

  • Точність — деяка електроніка чутлива навіть до самих незначних коливань напруги.
  • Чистота синусоїди — при відхиленні частоти змінного струму від номінальних величин перегріваються і виходять з ладу трансформатори і асинхронні електродвигуни.
  • Більш плавне регулювання — особливо важлива для стабілізаторів, що живлять високоточне обладнання (наприклад, автоматику котлів).
  • Затримка спрацьовування — чим швидше стабілізатор зреагує на зміну параметрів напруги, тим вище якість електроживлення.