Кабель та провід

Кабельно провідникова продукція в – КАПРО

Електрика і електротехніка міцно увійшли в наше життя. Електрика використовується в промисловості і в побуті. Відмовитися від використання електроенергії неможливо. Але вироблену електроенергію необхідно транспортувати до місця її споживання. Наш магазин www.kapro-kyiv.com.ua пропонує повний спектр електротехнічних електротоварів для транспортування і розподілу електроенергії до 1 Кв від трансформаторної підстанції до розетки і лампочки.

Кабельно-провідникова продукція українського виробництва

Кабельна продукція і провідникова продукція призначені для передачі електроенергії на відстань. Кабельна продукція українського виробництва таких відомих на ринку кабельно-провідникової продукції, заводів, як Одескабель і Запорізький завод кольорових металів (ЗЗЦМ) це завжди відмінний кабель з надійною ізоляцією і якісним провідником. Провідник (алюміній або мідь), який одягається в ізоляцію, потім скручується з певним кроком і одягається в другій шар ізоляції. Таким чином, виготовляють силовий кабель АВВГ та кабель ВВГ. Гнучкий електрокабель виготовляють з провідника, який складається з декількох тонких зволікань, що дозволяє збільшити клас гнучкості проводів і відповідно - кабелю. Кабель зв'язку телефонний має дещо інше призначення і виконання. Кабельна продукція, яку ми пропонуємо купити в нашому магазині, включає наступні види кабелю: кабель силовий мідний, кабель силовий алюмінієвий, кабель контрольний КВВГ і АКВВГ, кабель зв'язку телефонний, кабель сигнальний і кабель пожежної сигналізації, кабель ПВС і кабель ВВП та ін. Провідникова продукція: проводи ПВ мідні й проведення алюмінієві АПВ, проводи ППВ і АППВ, провід ШВП та провід ШВВП, автомобільний провід ПГВА і монтажні проводи МГШВ і НВ, проводи для телефонного зв'язку (телефонний провід). В окремий вид кабелю варто виділити кабель електричний нагрівальний для системи «Тепла підлога». Купити кабель можна в будь-якомій необхідній кількості від одного метра. Ціни на кабель і провод можуть розглядатися окремо в залежності від загальної суми замовлення.

Кабель та провід

В нашому інтернет-магазині найбільший вибір кабелю в Україні – більше 7000 найменувань!
Ми професійно працюємо на ринку кабелю, проводу і всього, що з цим пов'язано більше 20 років. Ми готові запропонувати найнижчі ціни і корисну консультацію індивідуально для Вас.
Оскільки електропроводка є одним з найважливіших етапів робіт в електропостачанні будинку, наш центр продажів КАПРО представляє своїм відвідувачам якісні електропроводи різних типів. В асортименті нашого інтернет-магазину Ви знайдете більше 200 найменувань кабельно-провідникової продукції.
Вся кабельна продукція, представлена ​​в нашому каталозі, має відповідний опис з певними техно-експлуатаційними характеристиками: структурою проводу, тип ізоляції, температурний діапазон експлуатації та інша важлива ​​інформація.
Інтернет-магазин Капро-Київ – це спеціалізований інтернет-магазин. Постійним та новим покупцям ми готові запропонувати знижки в залежності від суми покупки.
Відвідайте нас і переконайтеся, у нас є будь-який кабель або провід, а також абсолютно будь-яка електрика для будинку або серйозного будівництва.
Ми працюємо тільки з кращими постачальниками.