Продукція Merten

Продукція

Компанія Merten була організована як сімейне підприємство братами Мертен в 1906 р. в невеликому містечку Gummersbach. Її діяльність на початковому етапі зводилася до виробництва електричних інсталяційних матеріалів для будівель, промислових об'єктів, автозапчастин.

Досягнувши успіху на цьому терені, фірма Мертен вирішила розширити свої виробничі можливості і оновити профіль своєї роботи. З 1926 р. вона почала випускати новий вид продукції – роз'єми і штекери. Щоб подолати кризу військових років підприємству довелося знову змінити напрямок своєї діяльності, приступивши до реалізації нового проекту – виробництва розеток і вимикачів Merten. 

1961 р. відкрив новий етап власних розробок. Ноу-хау полягало в технології безгвинтових вимикачів, покликаної замінити застарілі гвинтові моделі. Отримавши схвальні відгуки експертів і покупців, компанія рушила семимильними кроками до світового визнання. З 1969 р. підприємство почало випускати архітектурні, а з 1972 р. дизайнерські вимикачі Мертен. Потім її продуктом портфелі зайняли своє місце радіосистеми, сенсори зі склом, датчики руху ARGUS (еталонний продукт), які в кінці 20 століття модернізуються в радіокеровані датчики задимлення.

З початку 21 сторіччя компанія зробила своїм стратегічним напрямком розробку і впровадження першокласних дизайнерських та інтелектуальних проектів – перша в світі скляна кнопка TRANCENT, багатофункціональна кнопка PLANTEC, радіосистема маршрутизації CONNECT.

У 2006 році Merten приєдналася до групи компаній Schneider Electric, яка сприяла завоювання брендом Merten лідируючого положення на ринках Німеччини і світу. 

Сьогодні бренд Мертен є відомим виробником електротехніки. В асортименті онлайн-магазину Капро:

  • Розетки і вимикачі Мертен, що стали еталоном дизайнерської думки, бездоганної якості і надійності для виробників аналогічної продукції. Представлені двома серіями: 
  1. System M – функціональні, стильні по дизайну, інтелектуальні електроустановочні вироби;
  2. System Design – минималистичная серія Artec, класицизм Antik, ексклюзивність Trancent. Зараз у світі немає аналогів такої естетичної продукції.
  • Внутрішні механізми для розеток.

Слід сказати, що дизайнерський підхід до роботи неодноразово був відзначений призами. Приміром, RedDot Design Award – однією з найпрестижніших міжнародних нагород за досягнення в сфері дизайну.

Прайс Мerten 

Ціни, пропоновані Капро-Київ, оптимальні по відношенню до якості продукції. На них передусім впливають такі фактори:

  • Дизайнерська цінність – місьцями неординарна, сучасна, а також унікальна естетика продукту.
  • Функціональні можливості, наприклад, кількість гнізд в рамках, клавіш у вимикачах, вбудованих механізмів в розетках, можливість включення світла в різних місцях з одного вимикача (перехідний тип).
  • Наявність заземлення.
  • Матеріал виконання – блискучий або матовий термопласт, дюропластів, скло.
  • Можливість вставок в рамки і клавіші елементів шпалер, картин, власних варіантів дизайну.

Каталог Мerten

Вся колекція вимикачів і розеток Мертен, купити яку пропонує магазин Капро, систематизована за серіями: Aquadesign IP44, Antique, M1, M-Plan, M-Elegance, Artec, Trancent, M-Arc. Практично в кожній з них представлені готові вироби, аксесуари (рамки, панелі), внутрішні механізми. Але, наприклад, серія M-Elegance представлена в основному всілякими видами рамок – подвійними, потрійними, на 4, 5 гнізд з найрізноманітнішим колірним рішенням. В асортименті цієї серії скляні рамки Merten кольори сірий алмаз, сапфір, чорний онікс, махагон, рубін. 

Якщо вам потрібні стильні, функціональні, зручні в експлуатації, надійні електроустановчі вироби – звертайтеся до Капро, який підготував для вас розширений вибір готових продуктів, а також аксесуарів до них.