Виробник Siemens (Сіменс) і його продукція

Продукція

Німецький концерн Siemens AG є однією з найстаріших компаній світу. Його історія почалася в 1847 р., коли німецький військовий інженер Вернер Сіменс був змушений задуматися про відкриття власної справи у зв'язку з сімейними обставинами. Після смерті батьків на його руках опинилися 10 братів і сестер. Коштів не вистачало, тому після тривалих роздумів Вернер вирішив зайнятися винаходами.

Вирішальним стало винайдення ним нового телеграфного апарата, після чого до нього приєднався ще один німецький інженер Гальске і разом вони організували підприємство Telegraphen-Baunstalt Siemens & Halske. Самим першим починанням компанії стало виробництво обладнання для телеграфних ліній, що поставлялися практично в усі країни й навіть Царську Росію. З тих пір компанія пройшла довгий і складний шлях розвитку, що супроводжується як феноменальними проривами, так і періодами стагнації виробництва і навіть передбанкрутного стану. Часто компанія виявлялася замішаною в скандальні історії, але завжди виходила з них з честю і з новими силами для розвитку. 

Для звичайного споживача Сіменс найбільше відомий своїми мобільними телефонами, смартфонами і електричними побутовими приладами. На мало хто знає, що одним із важливих напрямків діяльності компанії є виробництво медичного обладнання, наприклад, апаратів для ультразвукового обстеження в режимі реального часу, кардіостимуляторів для імплантації і т. п. 

Серед основних напрямків виробництва можна виділити такі:

 • Електротехніка, в тому числі і побутова — холодильники, пральні і посудомийні машини, телевізори, духові шафи, міксери, мікрохвильові печі, витяжки, пароварки, кавоварки та багато інших приладів.
 • Електроніка.
 • Енергетичне обладнання.
 • Транспорт.
 • Медична апаратура.
 • Світлотехніка.
 • Спеціалізовані розробки для окремих галузей економіки.

Штаб-квартири концерну розташовані в Берліні та Мюнхені. Його активи в 2015 році становили майже 132 млрд доларів, а дохід майже 87 млрд Євро. Зараз концерн має представництва в 190 країнах (лідер з географії присутності). Число співробітників в 2010 р. становила 405 тисяч осіб.

Прайс Сіменс в Україні 

Особливості формування ціни від компанії Сіменс в Україні залежать від стану ринку, співвідношення попиту і пропозиції певних електротоварів, забезпечення конкурентоспроможності в секторі аналогічної продукції. Крім того, на ціну впливає якість матеріалів виконання, наявність додаткових опцій і, звісно, інноваційність виробів.

Каталог Siemens від інтернет-магазину Капро

Інтернет-магазин Капро, так як спеціалізується на реалізації різних видів електрики, пропонує такі продукти Siemens для Києва і України:

 • Delta Iris — вимикачі 1, 2-х клавішні, проміжні, кнопкові. Представлені різні колірні рішення   сталевий Нептун, золотистий Одіссей, алюмінієвий Меркурій, слонова кістка.
 • Delta Line — розетки з заземленням, механізми вимикачів/розеток, рамки одинарні, подвійні, потрійні, четверні, панелі для розеток і димерів. Кольори — металік чорний/білий, помаранчевий, зелений, електро білий.
 • Delta Mega — розетки телефонні, комп'ютерні, телевізійні, аудіо стерео, вимикачі проміжні, прохідні, димери. Кольори оригінальні — сатиновий білий, коричневий самоа, бронза тощо).
 • Delta Miro — електрофурнітура різних колірних виконань (рамки під деревину клена, бука, червоного клена, вишні, чорне скло). Особливість серії — сміливі дизайнерські рішення.
 • Delta Natur — розетки/вимикачі, фурнітура з дизайном натуральних порід дерева (клен, бук, вишня, дуб).
 • Delta VitaSiemens — рамки на 1, 2, 3, 4, 5 гнізд, вставки під рамки.
 • Тимчасові цифрові таймери на тиждень з кроком по хвилинах.

Також в асортименті розрядники перенапруги (блискавкозахист), реле напруги, сутінкові реле, з'єднувальні шини.

Виникла необхідність в якісних інсталяційних пристроях, естетичній, надійній електрофурнітурі — купуйте продукцію Siemens в Україні через сайт інтернет-магазину Капро.