Поверхові щити

Продукція

При розведенні інженерних комунікацій в багатоповерхових житлових будинках типового планування на верхній площадці сходів встановлюється зазвичай поверховий щит на 4 квартири або ж 5, 7, 10 квартир — в залежності від конкретної ситуації. Усередині розташовуються квартирні електролічильники, а також вступні автомати, що захищають електроланцюги від перевантажень. За допомогою розподільних електрощитів здійснюється прийом і розподіл електроенергії по квартирах, комутація споживачів і відключення несправних ділянок в разі перевантажень. Металеві стінки і дверцята надійно захищають обладнання від пошкоджень та несанкціонованого доступу, при цьому лічильники та автоматичні вимикачі легко доступні для огляду обслуговуючим персоналом, зчитування показань, включення і відключення електроживлення на кожну квартиру окремо.

Для розподілу і комутації — щит розподільний поверховий

Універсальний щит поверховий навісний дуже затребуваний як при новому будівництві, так і при модернізації електросистем дев'ятиповерхівок, побудованих кілька десятків років тому. Подібні розподільні конструкції успішно застосовують і в багатоповерхових бізнес-центрах, де на кожному поверсі розташовуються орендовані офіси різних компаній, які повинні бути підключені до енергосистеми з установкою власних вузлів обліку спожитої електрики. Корпус щита являє собою зварний металевий короб з орними дверцями, пофарбований порошковими фарбами для захисту від корозії і додання естетичного зовнішнього вигляду. Всередині він розділений на кілька відсіків:

  • Для розміщення водно-облікового вузла.
  • Для розподільної апаратури.
  • Для слабкострумових пристроїв.

Монтаж модульних розподіляучих-комутаційних приладів здійснюється за допомогою DIN-рейки, а в слабкострумковому відсіку передбачені універсальні перфоровані кріпильні профілі.

Підключимо всіх — купити щит поверховий на 10 квартир

Чим більше вільних осередків передбачено в конструкції щита, тим більше споживачів до нього можна буде підключити. Щит поверховий на 3 квартири, ціна якого найбільш доступна, відрізняється невеликими габаритами і призначений в основному для малоповерхових житлових будинків поліпшеного планування. При більшій кількості квартир на поверсі можна вибрати конструкцію збільшеної місткості — аж до 9 або навіть 10 квартир. Електролічильники зазвичай згруповані в нижньому відсіку, при цьому перед кожним в панелі виконано індивідуальне засклене віконце, що дозволяє контролерам без праці прочитувати свідчення, не відкриваючи для цього зовнішні дверцята.

За типом виконання щит поверховий може бути вбудовуваним або ж навісним. Навісні моделі встановлюються врівень зі стіною і не виступають у внутрішньо сходову клітку, однак під їх установку потрібно довбати в стіні глибоку нішу, що не завжди можливо в старих будинках панельної конструкції. Навісні ж щити прості в монтажі і універсальні, чим і пояснюється їх висока популярність.

Найдоступніші поверхові розподільні щити в Україні

Відвідайте Інтернет-салон прогресивної електротехнічної продукції Капро-Київ, якщо Вам потрібні надійні і недорогі ввідно-розподільні електрощити різних видів. У продажу представлений широкий асортимент найбільш затребуваних моделей, що відрізняються високим рівнем електробезпеки і підвищеною опірністю злому. Вивчивши картинки і технічний опис, не важко підібрати найоптимальніший варіант для успішного вирішення поставленого завдання. Покупець може вибирати трифазне або однофазне виконання, виробника і варіант установки замку, а також замовити додатковий антивандальний захист зі сталевих пластин.