Багатотарифні лічильники електрики

Продукція

Багатотарифні лічильники дозволяють економити на оплаті електроенергії, ведучи облік використовуваної електрики по часових відрізках. Це пов'язано з тим, що в момент пікових навантажень, характерних для ранку і вечора, вартість 1 кВт буде помітно вище, ніж в нічний час.

Вибираючи прилад обліку з декількома тарифами, необхідно орієнтуватися на такі параметри:

 • Тип підведеної електромережі — однофазная або трифазна.
 • Кількість тарифів (переважно 2 тарифу — нічний і денний).
 • Наявність у пристрої є додаткові функції — захист від стрибків напруги, перегріву і т.д.
 • Вид корпусу — круглий, прямокутний, квадратний, плоский.
 • Спосіб і місце установки.

Правильно підібраний і встановлений прилад обліку дозволить помітно заощаджувати.

Лічильник електроенергії багатотарифний — особливості та переваги

Використання подібних варіантів можливо в мережах з напругою 220-380 В (з частотою в 50 Гц). Сила струму зазвичай коливається в діапазоні від 5 до 100 А. Саме на такі показники розраховані побутові моделі електролічильників. Вибір робиться виходячи з умов кожного конкретного випадку.

Однією з основних особливостей даної системи є ведення окремого обліку відразу в декількох часових відрізках. У більшості випадків доступний варіант, коли ведеться контроль в проміжках з 07:00 до 23:00, а також з 23:00 до 07:00. Це пов'язано з тим, що вночі собівартість кіловата енергії нижче, а відповідно і тариф розраховується за меншим значенням. Таким чином, споживач заплатить менше заелектрику, яка використовується в нічний час

Купити багатотарифний лічильник електроенергії варто тим, хто прагне максимально мінімізувати витрати по оплаті електрики.

Однак існують і багатотарифні, як правило трьохтарифні, лічильники. В даному випадку йде розподіл часу на кілька етапів. Перший триває з 07:00 до 10:00, далі йде час з 10:00 до 17:00, після чого піде період з 17:00 до 21:00, наступним буде з 21:00 до 23:00 і останнім етапом виступає час з 23:00 до 07:00.

Такий розподіл в даному випадку відбувається за те, що на ранковий і вечірній час припадає пік електроспоживання. Відповідно, електролічильники враховують це.

Переваги від використання електронних багатофазних лічильників очевидні:

 • Зниження витрат на оплату.
 • Можливість завжди перевіряти динаміку споживання, оскільки прилад обліку зберігає всі дані.
 • Тривалий експлуатаційний період.
 • Простий монтаж пристрою — виконується протягом півгодини.
 • Можливість установки додаткового захисного обладнання.
 • Автоматичне перемикання системи обліку в заданий програмою час.
 • Можливість дистанційної передачі показників.

Головне, правильно підібрати модель, виходячи з експлуатаційних особливостей.

Скільки коштує багатотарифний лічильник електроенергії — вигідна покупка в Україні

Компанія Капро пропонує великий асортимент багатотарифних приладів обліку споживання електроенергії від вітчизняних та іноземних виробників. Кожен товар має докладний опис з експлуатаційними характеристиками, що дозволяє без проблем підібрати максимально відповідний за параметрами лічильник. Також можна отримати професійну консультацію від співробітників компанії.

Замовляйте в Капро-Київ необхідну кількість лічильників з будь-якими характеристиками. Доступні як оптові замовлення, так і роздрібні, починаючи з 1 одиниці товару. Обробка заявок відбувається в прискореному режимі, що дозволяє максимально швидко відправляти замовлення покупцям.