Розетки і вимикачі Legrand

Продукція

Legrand — це відомий французький виробник електрообладнання різного призначення. Бренд славиться першокласною якістю, а також великою кількістю і різноманітністю дизайнерських рішень. Розетки і вимикачі Legrand, представлені в інтернет-магазині Капро-Київ, ви можете придбати за прийнятною ціною. Всі вироби поставляються у фірмовій упаковці. Їх якість відповідає високим стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами.

В Україні компанія Капро є авторизованої точкою продажу розеток і вимикачів Легранд , а також іншого електротехнічного обладнання цього бренду.

Колекції виробника Легранд

У плані вимикачів і розеток французька компанія розробила безліч колекцій, кожна з яких має свої характерні риси:

  • Valena Classic. Головною особливістю цієї серії є строгі класичні форми, нейтральні кольори (бежевий, білий, чорний, сріблястий і золотистий) і стриманий дизайн. Деякі рамки для розеток і вимикачів Legrand мають помітні візерунки. Лінійка розрахована на використання в класичних інтер'єрах.
  • Valena Life. У цій колекції в вироби поєднують в собі лаконічність, виражену в простоті форм і забарвлень, а також максимальну функціональність — кожен виріб гранично комфортний для щоденної експлуатації.
  • Valena Allure. Серія включає рамки, клавіші і панелі з плавними обрисами, в нейтральній кольоровій гамі — всі вироби матові, виконані в пастельних тонах.
  • Celiane. Лінійка, в якій всі рамки і панелі виконані з металу, а характерною рисою є поєднання в дизайні таких форм як коло і квадрат із закругленими кутами. У колекції присутні зразки з вираженою металевої фактурою, яскравими кольорами.
  • Cariva. Колекція відрізняється елегантним дизайном з м'якими формами. Серія включає не тільки стандартні електророзетки під вилку, а й розетки під інтернет кабель, телевізійний кабель, SAT. Є продукція з заземленням і без, а також прохідні варіанти.
  • Galea Life. Для цієї серії характерна дугоподібна опуклість декоративної частини, мінімальна обрізка кутів, використання різних колірних рішень, включаючи імітацію дерева, металу, кераміки, граніту, шкіри.
  • Forix (Quteo). Відмітна риса лінійки – велика товщина рамки, за рахунок якої розетка і вимикач виступають над стіною на кілька сантиметрів. Вироби виконані в світлій колірній гамі.
  • Etika. Для колекції характерна мінімальна товщина рамки і різноманітність колірних рішень для неї, максимальна згладжена, тонкі клавіші вимикачів.
  • Mosaic. Серія включає не тільки рамки, вимикачі і розетки, а й супорти, установчі коробки і різні заглушки. Для дизайну характерні тонкі елементи, яскраві кольори, чіткі кути.
  • Plexo IP55-56. Серія, в якій вироби мають високий рівень вологозахисту. Дизайну властиві м'які лінії, середня товщина рамки-коробки, переважно сірі відтінки.

Розетки, вимикачі і рамки від Легранд — купити в Україні недорого

В інтернет-магазині Капро-Київ ви можете придбати якісну оригінальну продукцію від французького виробника Legrand. Всі товари проходять додаткову перевірку перед відправленням клієнтам.

Купити електрообладнання можна в роздріб і оптом. Компанія Капро швидко реагує на кожну заявку, а також забезпечує оперативний збір і відправку замовлення незалежно від його обсягу.