Імпульсні реле

Продукція

Сучасні стандарти комфортного проживання передбачають будівництво просторих приватних будинків і багатокімнатних квартир, часто в декількох рівнях, де вистачить вільного місця для кожного члена сім'ї. В таких умовах стандартні схеми управління освітленням, коли за кожним світильником закріплений власний вимикач, стають неефективними, оскільки світло, припустимо, в коридорах, на сходах і в холах часто доводиться вмикати/вимикати з декількох точок. Що ж стосується великих бізнес-центрів і громадських будівель, то тут це вже не розкіш, а нагальна потреба — не станеш же повертатися по довгому коридору або спускатися на кілька поверхів тільки потім, щоб вимкнути за собою світло. Організувати розумне управління освітленням в подібній ситуації можна із застосуванням трьох різновидів комутаційних пристроїв:

  • Вимикачів прохідного типу.
  • Пультів ДУ.
  • імпульсні реле.

Два перших способи досить складні в реалізації і малоефективні, тому найбільшого поширення набула релейна схема управління освітленням.

Імпульсне реле Schneider, ціна в інтернет-магазині

Схема підключення прохідних вимикачів надзвичайно громіздка і вимагає використання великої кількості проводів, та й самі вимикачі коштують дорожче звичайних. Не дивно, що споживачі все частіше віддають перевагу просунутій автоматиці — імпульсне реле купити можна зовсім недорого, і з його допомогою легко вирішуються всі проблеми. Головною відмінністю подібного пристрою від всіх інших реле є принцип роботи. У традиційних конструкціях контакти розмикаються або замикаються при тривалому впливі електромагнітного поля, а при відключенні живлення повертаються в початкове положення пружиною. У імпульсного реле Шнайдер або іншого популярного бренду, наприклад, АББ або Ітон, контакти перемикаючого типу і управляються короткочасним електричним імпульсом. Вимикачі слід застосовувати кнопкові, які не мають постійної фіксації. Схема управління надзвичайно проста — легким натисканням вимикача на початку коридору або сходів освітлення вмикається, а перед виходом на вулицю його можна вимкнути з найближчого вимикача.

Недорого купити імпульсне реле в Києві

Мультибрендовий інтернет-магазин КАПРО-Київ реалізує великий асортимент імпульсних реле різних типів за дуже вигідними цінами. Конструктивно вони поділяються на дві категорії:

  • Електромеханічні.
  • Електронні.

Вироби першого типу відрізняються простою конструкцією, аналогічною модульним контакторам. При цьому електромагнітна котушка чи не знаходиться постійно під напругою, а включається лише періодично на частки секунди, тому спожита напруга виявляється незначною. Серед гідних електромеханічних імпульсних реле можна відзначити нечутливість до перепадів напруги і імпульсних перешкод, а до недоліків зазвичай відносять великі габарити і поступовий знос контактних груп. Якщо ж взяти імпульсне реле 220В електронного типу, то у нього замість громіздких пружинно-контактних систем встановлено компактний мікроконтролер з підвищеною швидкодією.

Купить імпульсне реле для освітлення в Україні

Фахівці часто називають імпульсні реле блокувальними або бістабільними. Вони випускаються під різні види вхідної напруги:

  • 12 В;
  • 24 В;
  • 130 В;
  • 220 В.

Також різні моделі відрізняються числом контактів, полюсів і значенням номінального робочого струму (найбільшого поширення набули вироби, розраховані на 16А або 32А). За способом монтажу виділяють імпульсні реле ABB для установки в розподільному щиті на ДІН-рейці, а також навісного типу, які монтують поблизу вимикачів в розподільних коробках або ж приховано за підвісною стелею.