Відеодомофони

Продукція

Відеодомофон – це пристрій для контролю допуску в будинок, під'їзд, квартиру, будинок, на територію сторонніх осіб, забезпечення безпеки житла. Він дозволяє бачити і розмовляти з відвідувачем, ідентифікувати його, а також керувати замками з приміщення або на відстані від нього. 

Відеодомофони складаються з двох основних частин:

  • Монітора з пультом управління, що встановлюється всередині. 
  • Викличної панелі з переговорним пристроєм та підключеними відеокамерами.

При натисканні кнопки виклику на зовнішній панелі на внутрішньому моніторі відеодомофону в квартирі з'являється сигнал з камери, що супроводжується звуковим (аудіо) оповіщенням. Власник приміщення бачить і розмовляє з візитером, після чого приймає рішення впустити або не впустити останнього, натиснувши або ні на кнопку відкриття замку.

Відеодомофони для квартири, на відміну від їх попередників, аудіодомофонів, допомогають господарям не тільки розмовляти, але й бачити співрозмовника по ту сторону дверей, оцінити його статус і не допустити потрапляння в під'їзд небажаних осіб (наприклад, бомжів, відвідувачів з неадекватною поведінкою і зловмисних «гостей»). Крім того, режим фотофіксації дозволяє отримати інформацію про візити знайомих і незнайомих осіб, переглянути їх відеоповідомлення, записи журналу спостереження і прийняти рішення про необхідність екстреного зв'язку з відвідувачем.

Завдяки інноваційним розробкам і появі WI-FI домофона, або інакше IP-відеодомофона, значно збільшився функціонал пристроїв з появою можливості віддаленого доступу до контролю, управління домофоном і відкриття електронних замків.

На основі «розумних» з додатковими опціями відеопристроїв спостереження, реєстрації, управління і контролю можлива інтеграція систем безпеки в систему інтелектуального будинку. 

IP-відеодомофон Slinex – особливості та переваги

Бездротовий WI-FI домофон був вперше представлений на ринку України в 2014 р. компанією PoliceCam. Від звичних аналогових моделей він відрізнявся тим, що в його комплектації відсутній монітор. Замість нього використовувався дисплей смартфона власника. До такого пристрою можна підключити 8 абонентів у різних точках світу, з'єднання з якими здійснюється за рахунок інтернет-мережі. 

Вигідно купити відеодомофон в Україні і Києві

За результатами рейтингу за 2018-2019 рік найбільш популярними в різних цінових категоріях були визнані цифрові відеодомофони Slinex, зокрема модель SL-10IPT. Вироби Слайнекс займають 2-е місце в бюджетній ціновій категорії (аналогова модель SM-04M), четверте в середньоціновий (Slinex SL-07IP) і третє – серед елітних дорогих багатофункціональних пристроїв з сенсорним управлінням (SL-10IPT). 

В асортименті інтернет-магазину Капро-Київ представлені дві останні моделі, а також ще більш просунуті найменування IP-пристроїв Slinex Zian (перший у світі домофон-слайдер з виїзним екраном) і Slinex Mira. 

Крім основних роз'ємів для підключення панелей виклику, інтеркома, електроживлення та відеокамер в IP-моделях Слайнекс передбачено роз'єм для USB мишки і слот карти пам'яті з великим об'ємом пам'яті.

Додаток Slinex на телефоні або планшеті дозволяє контролювати відеоспостереження, спілкуватися з відвідувачами, управляти всіма функціями домофону на відстані, в тому числі і відкривати електронні замки. Одним з переваг є сумісність з аналоговими пристроями (викличними панелями м відеокамерами) інших виробників.

При виборі слід враховувати такі показники:

  • Призначення – для багатоабонентного або індивідуального абонентного зв'язку.
  • Дальність дії. 
  • Наявність переговорного пристрою (для офісів) або опції гучного зв'язку – hands-free (актуальніше для житлових приміщень).
  • Розмір (оптимальний 7-10 дюймів), кольоровість і роздільна здатність екрана дисплея.
  • Можливість підключень додаткових викличних панелей, відеокамер, інших пристроїв.
  • Ексклюзивність дизайну.
  • Наявність інфрачервоного підсвічування тощо. 

Якщо ви зацікавлені в придбанні багатофункціональних, стильних і надійних відеодомофонів, ціна яких оптимально співвідноситься з їх якістю – звертайтеся в магазин Капро. Тут ви знайдете розширений вибір аналогових і цифрових моделей, викличних панелей і готових комплектів відеодомофона Slinex.