Захист від затоплення

Немає жодного товару в цьому розділі.

Тяжкість наслідків від затоплення статистично раз в сім років відчуває кожен власник квартири, приватного будинку, офісу, магазину та інших об'єктів індивідуального чи суспільного користування. Це – зіпсовані меблі, побутові прилади, підлогові покриття, стіни, витрати на ремонт і відновлення, придбання нових меблів, можливість замикання прихованої проводки, а також ураження електричним струмом. Для мешканців багатоквартирних будинків додаються ще зіпсовані відносини з сусідами і витрати на відшкодування шкоди, заподіяної їх майну. 

Тому захист від затоплення не менш актуальна, ніж системи протипожежного захисту та від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб.

Пристрій захисту від протікання води та затоплення

Протікання та залив можуть відбуватися не тільки при прориві систем водопроводу, опалення, але і каналізаційних стоків. У цьому разі до основного набору негативних наслідків додається ще стійкий неприємний запах, загроза зараження приміщень бактеріальними агентами стічних вод, а також необхідність проведення дезінфекції. Тому захист від затоплення каналізацією є одним з пріоритетів забезпечення безпеки житла. 

Основні компоненти комплексу захисту житла від затоплення:

 • Датчик протічки, що фіксує появу води в місцях самої можливої її появи при затопленні. Може бути дротовим або бездротовим. Реагує замиканням контактів з подачею сигналу на контролер при попаданні на них води. Сутність роботи спирається на електропровідності водного середовища. 
 • Блок (модуль) управління з контролюючими функціями. Блокує подачу води в систему шляхом перекриття електроприводних кранів.
 • Запірної арматури з електроприводом.

Функціонування захисної системи відбувається в автоматичному режимі і не вимагає втручання людини.

Перед вибором системи захисту від затоплення квартири або будь-якого іншого приміщення необхідно визначитися з типом оповіщення про затоплення. Це може здійснюватися такими способами:

 • Через звуковий і світловий сигнал.
 • За допомогою SMS-повідомлення на мобільний телефон. 
 • Передачі PUSH-повідомлення на смартфон за рахунок підключення до інтернет-мережі через Wi-Fi. 

Крім того, ефективність роботи системи багато в чому залежить від доцільності місць розміщення датчиків протікання. Найчастіше їх розміщують на стояках подачі води, опалення, відведення каналізації, під раковиною, ванною, бойлером, за унітазом, а також під побутовою технікою, що використовує і відводить воду (пральні, посудомийні машини). 

Рейтинг виробників захисту від затоплень сусідів, власного житла, комерційних приміщень та офісів

Цілком заслуженою популярністю користуються системи таких брендів:

 • Neptun (Нептун) – російський виробник захисних систем від протікань і затоплення, виготовляє комплекти в різних цінових категоріях. Його перевагою є комплектація кульовими кранами Bugatti від відомого світового лідера, які допускають можливість ручного перекриття подачі води без електрики (наприклад, при його аварійному відключенні). Постачає як готові комплекти, так і окремі комплектуючі.
 • Gidrolock – продукція російської компанії Гидроресурс. Передбачає можливість підключення до 20 провідних і до 100 бездротових датчиків.
 • Аквасторож – торговельна марка від російської компанії Суперсистема. Завдяки використанню інноваційних матеріалів можливе перекриття кранів вже через 3 с після встановлення протікання.
 • Ajax – український виробник бездротових систем безпеки, в тому числі і датчиків протікання і затоки.
 • Grohe – німецький виробник автоматичної фурнітури з виробничими майданчиками в Німеччині, Таїланді та Португалії.

Купити захист від затоплення в Києві та Україні за вигідною ціною

Інтернет-магазин Капро постійно розширює та оновлює свій асортимент, орієнтуючись на потреби і можливості клієнта. У каталозі магазина комплекси захисту квартири від затоплення сусідами і аварійних ситуаціях в мережах представлені в розділі Розумний будинок. Слідкуйте за новими надходженнями, а Капро-Київ надасть вам можливість отримати якісний, надійний та довговічний захист від всіляких погроз безпеки вашого житла або бізнес-приміщення.