Рекуператори повітря

Продукція

Рекуператорами повітря називаються пристрої, які оптимізують процеси теплообміну в будинку: через вентиляцію і щілини не надходить холодне повітря, а на вулицю не йде занадто велика кількість тепла з приміщення. Така техніка допомагає зменшити витрати на опалення на 25%.

Вентиляція рекуператором і зниження тепловтрат неможливі без попереднього розрахунку продуктивності агрегату з урахуванням площі приміщення, кількості мешканців, особливостей вентиляції і т.д. Проектування і монтаж повинні виконуватися тільки професіоналами.

Види рекуператора побутового

На сучасному ринку представлено три типи установок з рекуперацією повітря:

  1. Пластинчасті. Користуються найбільшим попитом в силу простого конструктивного рішення і невисокої ціни. Мають ККД 40-65%. Щоб попередити утворення льоду на пластинах в прилади вставляють клапан байпаса, ТЕН або листи з целюлози, вбирають вологу.
  2. Роторні. Ці агрегати не тільки нагрівають повітря, але і роблять його вологим. ККД установки становить 74-87%. Користувач може регулювати тепловіддачу з мінімальним кроком. Коштують дорожче пластинчастих.
  3. Рециркуляційні водяні. Також мають середній ККД — 50-65% і мають найбільшу вартість. Перевагою цього типу є те, що складові елементи приладу можна встановлювати на віддалених один від одного ділянках системи вентиляції.

Способи монтажу рекуператорів

Пристрої для рекуперації можуть монтуватися такими способами:

  • Прямо в стіну. У стіні роблять невеликий отвір — в нього ж після і ставиться прилад. На зовнішній стороні прикріплюють ковпак, а на внутрішній — блок управління і грати. Цей варіант більше підійде для дачних будинків, де не передбачено постійне проживання.
  • Всередині будинку. Техніка кріпиться на стіну, всередині розташовується ковпак або решітка. Цей варіант можна застосовувати для приватних будинків з постійним проживанням.
  • Зовні будівлі. Рекуператор закріплюють на лоджії або балконі, рідше — на фасаді. Цей спосіб заощаджує вільне місце і відрізняється мінімальним рівнем шуму. Використовується переважно в квартирах і є самим недорогим.

У техніці з рекуперацією можливі два варіанти кількості вентиляторів:

  1. Один вентилятор на приплив і витяжку. Підходить для будинків і квартир.
  2. Два вентилятора. Один розрахований на приплив, другий — на витяжку. З двома агрегат більш продуктивний, але частіше використовується для великих виробництв і підприємств.

У числі додаткових функцій може бути клімат-контроль і регулювання вологості.

Щоб зрозуміти, якою продуктивністю повинен володіти рекуператор, що ви купуете, потрібно ознайомитися з санітарними нормами витрати повітря на людину. Як правило, це 30 м³ на годину. Далі множимо на цей параметр кількість проживаючих осіб і отримуємо продуктивність установки.

Купити якісний рекуператор недорого в Україні

В інтернет-магазині Капро-Київ ви можете замовити рекуператор з підігрівом за прийнятною ціною. В асортименті представлені різні види пристроїв, що відрізняються продуктивністю, кількістю вентиляторів, пристроєм і методом установки. Якщо вам знадобиться допомога, ви можете скористатися професійною консультацією співробітників компанії.

У Капро завжди можна зробити як роздрібне, так і оптове замовлення. Клієнтам пропонуються сертифіковані вироби українського та іноземного виробництва. Кожен пристрій пройшов контроль якості, відповідає високим стандартам і вимогам безпеки.

Телефонуйте і замовляйте — вас чекає приємний сервіс, гарантія на техніку і прискорена доставка від Капро-Київ.