Щити електричні в зборі

Продукція

Прокладка електропроводки до кінцевих споживачів в квартирі, офісі, будинку громадського або промислового призначення завжди починається від електрощита, що виконує відразу кілька дуже важливих функцій:

  • Комутація електроланок.
  • Захист від перевантажень і замикань.
  • Контроль витрати електроенергії.
  • Прийом і розподіл електрики.

Всередині щита монтуються різні пристрої модульного типу — реле, ПЗВ, рубильники, діфавтомати, знижувальні трансформатори для низьковольтних мереж, електролічильник і т.п. Зовні він являє собою бокс з пластика або металу, найчастіше білого кольору, обладнаний захисними дверцятами з прозорим віконцем навпроти місця установки лічильника. Найбільш прості моделі, розраховані на установку всього лише кількох модульних автоматів, можуть випускатися без дверцят, однак таке рішення не забезпечує захисту від несанкціонованого доступу до комутаційних пристроїв, тому найбільшого поширення набули все ж укомплектовані електрощити закритого типу.

Де недорого купити електричний щит в Києві?

Залежно від типу виконання, можна купити електричний щит в зборі, призначений для навісного монтажу, або ж вбудований. Основною перевагою навісних моделей є низька трудомісткість монтажу. Кріплення здійснюється прямо до стіни за допомогою декількох дюбелів швидкого монтажу, завдяки чому установка щита в навісному виконанні займає зазвичай не більше години. Однак таке рішення не дуже естетичне, оскільки корпус щитка має досить велику товщину, тому багато замовників вважають за краще заховати його в товщі стіни — вбудована модель монтується врівень з площиною стіни і при необхідності може бути легко замаскована фарбуванням дверцят в однаковий тон зі стінами або навіть обклеюванням її шпалерами. При виборі щита потрібно також звертати увагу на те, скільки автоматів він може вмістити. Осередки можуть розміщуватися в кілька рядів, а невикористовувані резервні місця закривають заглушками, які легко можна видалити, якщо в подальшому при модернізації схеми електроживлення виникне необхідність в установці додаткових діфавтоматів або вимикачів.

Антивандальний щит електричний металевий

У спеціалізованому онлайн-салоні Капро-Київ завжди можна   купити щити електричні за найвигіднішими цінами. Для виготовлення доступних за вартістю пластикових електрощитів, застосовуються під час монтажу квартирної електропроводки, застосовують особливі сорти полімерів, які не підтримують горіння і не виділяють токсичних речовин. Однак для установки в загальнодоступних місцях краще підходять металеві антивандальні щити з високим класом захисту. Метал відрізняється підвищеною міцністю, не боїться нагріву до високих температур. Для захисту від впливу вологи на всі деталі наноситься захисно-декоративне антикорозійне лакофарбове покриття на основі порошкових фарб, яке практично не дряпається, не вигоряє і має тривалий термін служби. Для щільного прилягання дверцят до рами може встановлюватися стрічка ущільнювача зі спіненого поліетилену — як, правило, подібне рішення застосовують для щитів вуличного виконання, оскільки воно забезпечує максимальний захист від попадання всередину вологи або пилу.

Повна комплектація — електричний щит в зборі

Досить популярні і комбіновані моделі — металевий корпус з пластиковою кришкою (зазвичай прозорою для контролю за станом діфавтомат) або ж міцні сталеві дверцята і пластиковий корпус (таке рішення вельми поширене серед вбудованих моделей). Укомплектовані електрощити зазвичай поставляються разом з замками і всіма необхідними монтажними пристосуваннями, тому в такому випадку докуповувати нічого не доводиться. Для управління окремими групами споживачів, а також в якості освітлювальних застосовуються міні-щитки з кількістю модульних осередків від 2 до 10.