Диференційне реле

Продукція

Диференціальне реле відноситься до пристроїв захисного відключення (УЗО). Його головним завданням є розрив електричного кола в разі виявлення витоку струму навіть незначної сили. Диф реле призначено в більшій мірі для захисту користувачів від удару струмом.

Особливості реле диференціального захисту

Диференціальне реле — це прилад, який забезпечує захист людини від ураження струмів в разі контакту з металевими деталями приладів або проводами, а також токоведущими поверхнями (наприклад, провід без ізоляції, корпус під напругою і т.д.) при струмового витоку.

Залежно від внутрішнього механізму ці захисні пристрої можуть бути електромеханічними або електронними, але незалежно від принципу роботи обидва пристрої розраховані для домашньої експлуатації і здатні забезпечити захисне відключення при найменшому струмовому витоку в 10-30 мА – це може врятувати життя і здоров'я не тільки дорослому, але і допитливим діткам.

Однофазне диференціальне реле працює за таким принципом:

  • Виконується підключення по нульовому проводу і по « фазі ».
  • Електронний апарат постійно контролює значення струмів, що протікає по цих проводах.
  • Якщо різниця між значеннями стає більше ніж та, що задана як гранична, електроніка подає команду на розрив ланцюга.
  • Відбувається знеструмлення.

Дифреле, як і всі прилади УЗО, виконують розмикання ланцюга при виявленні дисбалансу струму всього за 10-20 мілісекунд. Це головна відмінність від звичайних автоматів, які зазвичай спрацьовують протягом години.

У це обладнання може бути вбудований додатковий тепловий і граничний струмовий захист. При такому оснащенні виріб може бути використано замість вступного роз'єднувача або автомата.

Вкрай важливо коректно підключити до реле дроти « фази » і « нуля ». Тільки правильне розташування і надійний контакт забезпечать безперебійну роботу діфреле. Якщо буде допущена помилка, прилад взагалі не буде працювати. Тому обов'язково всі монтажні роботи повинен виконувати фахівець.

На сьогодні випускаються два основних види діфреле:

  1. Тип АС. Ці апарати реагують на витік змінного струму, тобто синусоїдального.
  2. Тип А. Встановлюються в електромережах, що живлять електрообладнання, яке оснащено тиристорами або випрямлячами. Іншими словами, використовуються на тих ділянках, де при пробої ізоляції можливий витік не тільки змінного, але і постійного електроструму. До деяких побутових приладів в інструкції є вказівка ​​або рекомендація використовувати саме таке УЗО.

Підбір діфреле повинен здійснюватися електриком, який не тільки визначить, який тип струму може давати витік при пробої, але і правильно визначить номінальний електрострум.

Замовити диференціальне реле струму недорого в Києві

В інтернет-магазині Капро в розширеному асортименті представлені диф реле українського та іноземного виробництва. Тут ви можете за помірною ціною придбати сертифіковані вироби, що відповідають високим стандартам якості і вимогам безпеки.

Замовляйте диференціальне реле УЗО , вивчаючи детальні описи товарів і користуючись безкоштовною консультацією співробітників компанії. У Капро-Київ можна зробити роздрібну покупку від 1 одиниці або оформити оптове замовлення будь-якого обсягу. Кожна заявки виконується максимально швидко, а кожен товар перед відправкою проходить додаткову перевірку. Крім того, кожному клієнту надається прискорена доставка.