Розетки, вимикачі та елекроустановчі вироби Merten (Мертен)

Продукція

Розетки і вимикачі Merten цілком заслужено вважаються одними з кращих в секторі аналогічних товарів. Виробник — німецька фірма Merten має більш ніж 100-річну історію. З 2006 року вона входить до складу одного з найбільших виробників електротехніки концерну Schneider Electric. Розетки і вимикачі Мертен є основною товарною лінійкою компанії і служать еталоном дизайну, функціональності, надійності і якості для виробників інсталяційної електрофурнітури. Представлені двома основними лінійками: 

 1. System M — функціональні, стильні, інтелектуальні інсталяційні вироби.
 2. System Design, що включають:
 • Artec — дизайнерська серія в стилі мінімалізму; 
 • Antik — дизайнерська фурнітура в класичному стилі; 
 • Trancent — серія ексклюзивних дизайнерських рішень та інші колекції.

Основними характеристиками продуктів Мертен є висока якість, надійність, безпека, використання передових технологій, продуманий до дрібниць дизайн. За цими параметрам компанія йде попереду всієї планети, випереджаючи своїх конкурентів. Мода на розетки/вимикачі Мертен — явище виняткове, яке постійно підкріплює німецька якість, інноваційними розробками і естетичною привабливістю.

Характеристика електрофурнітури Мертен, представлених в каталозі інтернет-магазину Капро

Інсталяційна продукція Merten в каталозі Капро представлена двома лінійками System Design (серії ANTIQUE, Artec, Trancent) з розмірами клавіш 65х65 мм, а також System M (серії M-plan, M-Arc) з розмірами клавіш 55х55. Кожна колекція відрізняється форматом, дизайном, матеріалами виконання. 

Особливості представлених колекцій вимикачів/розеток і рамок Merten:

 • Antique — серія електроустановочних пристроїв, представлена рамками (на 1,2,3,4, 5 постів), панелями, внутрішніми механізмами розеток Мертен (телевізійних, комп'ютерних, універсальних TV/R+SAT), вимикачів 1-2 клавішних, для жалюзі, димерів, терморегуляторів. Стримані колірні рішення рамок, панелей, клавіш (бежевий, антична латунь, латунь блискуча, полярний білий), а також класичний дизайн (іноді з античним геометричним орнаментом) дозволяють гармонійно вписати фурнітуру навіть самий строгий стиль інтер'єру. Колір антична латунь є родзинкою цієї колекції. Матеріал виконання — ударостійкий термопласт (полікарбонат), стійкий до УФ.
 • M1 — у цій серії представлені Merten розетки, купити які можна в двох колірних рішеннях — бежевому або полярному білому. Особливістю серії є виконання з дуропласту, в тому числі рамок, лицьових панелей розеток, димерів, а також клавіш для жалюзі, клавіш з лінзою.
 • M-Plan — рамки строгого дизайну плоскої форми можуть бути використані для оформлення будь-якого інтер'єру і власних дизайнерських доробок. На них можна легко нанести малюнки, написи і тим самим зробити стиль приміщення ексклюзивним. Це найбільш стримана з усіх серій Merten. Представлена в різноманітному кольоровому спектрі — від антрациту до блискучого білого полярного. 
 • M-Elegance — серія дизайнерських електро інсталяційнихвиробів, включаючи рамки зі скла в різному колірному виконанні — білий, махагон, сапфір, рубін, чорний онікс, сірий алмаз та ін. Виглядають вони чудово, здатні дивувати своєю оригінальністю і естетичною привабливістю.
 • Artec — одна з серій, яку відрізняє максимальне представництво в асортименті магазину Капро. У неї входять рамки, панелі, внутрішні механізми різних видів розеток/вимикачів/димерів/датчиків руху, а також готові електроінсталяційні вироби. Матеріал виконання — пофарбований термо- і дуропласт, нержавіюча сталь. Центральна частина зазвичай виконана в укрупненому форматі, що актуально для сучасних інтер'єрів. Основні кольори — полярний білий, бежевий, сталевий, ваніль, блакитний, коричневий. 
 • Trancent. Головна особливість цієї серії — скляна панель, яка не приховує внутрішній механізм. На внутрішній стороні панелі завдано геометричний малюнок з точок різного розміру, що цілком відповідає вимогам мінімалізму. Вироби актуальні для стилів хай-тек та лофт, вносять своєрідний колорит в інтер'єр приміщення. У Капро представлені панель для розеток, сенсорні клавіші для вимикачів, що виконані з матового скла, а також електронна плата.
 • M-Arc — ця колекція представлена розетками з заземленням, із заземленням і кришкою. Основні кольори — полярний білий і антрацит. В асортименті також великий вибір аксесуарів — рамок, панелей розеток/димерів, комунікаційних панелей, клавіш для електричних вимикачів і жалюзі. 

Де можна вигідно купити вимикачі Merten/розетки Мертен в Києві та Україні?

Інтернет-магазин Капро пропонує величезний вибір електроінсталяційної фурнітури та аксесуарів від компанії Мертен. В асортименті представлені найпопулярніші колекції за доступною ціною, відрізняються функціональністю, зносостійкістю, надійністю і унікальним дизайном. Якщо ви цінуєте німецьке скрупульозне виконання, естетичну привабливість і довговічність — звертайтеся в магазин Капро і купуйте електричну фурнітуру компанії Merten.