Інструмент для обжимки RJ 45

Продукція

Вита пара підключається до різних пристроїв переважно через спеціальний роз'єм. Для цього кожна жила проводу розміщується за певною схемою в коннекторе, а після опресовується спеціальними обтискними кліщами. При цьому інструмент для опресовування нерідко виконує і інші функції, необхідні для швидкого виконання обтискача.

Обтискові кліщі використовуються переважно фахівцями, які займаються підключенням і налагодженням інтернету, а також створенням локальних мереж. Однак їх досить часто можна знайти і в домашній експлуатації у “ просунутих & rdquo; користувачів. Також покупка інструменту актуальна для навчальних закладів, які готують фахівців у сфері інформаційних технологій, в якості навчальних засобів для відпрацювання практичних навичок.

Особливості обжимного інструменту RJ45

Інструмент для обтиску RJ45 в найбільш простому виконанні конструктивно складається з таких елементів:

  • Кліщі.
  • Гнізда для конекторів.
  • Ручки. Можуть бути виконані з пластика, прогумовані або покриті протиковзким шаром.

Такі обтискачі називають ножичними, оскільки вони влаштовані за типом ножиць. Дозволяють регулювати силу натиску при опрессовці, що в кінцевому підсумку позначається на надійності роботи роз'єму.

Існують і обтискні щипці висувного типу. У них на ручці є спеціальний важіль, який при натиску на ручки висуває пластину, затискає провідники в осередках коннектора. Такий варіант забезпечує більш надійне опресовування без перекосів, проте в цьому випадку не можна регулювати силу впливу на роз'єм.

Щоб обжати кабель, потрібно вставити в коннектор дроти по схемі, а після сам роз'єм розмістити в гнізді кліщів. Далі щипці затискаються до клацання, а коннектор витягується з гнізда шляхом затиснення фіксатора на його корпусі.

Як правило, в обтискача для інтернет-кабелю є 2 гнізда різного розміру, розраховані на коннектори різного типу. Тобто одним виробом можна обжати не тільки коннектор RJ45.

Великим попитом користуються моделі інструментів, які включають не тільки крімпер (безпосередньо, обтискні кліщі), але і стріпер, призначений для акуратного зняття ізоляції з кручениї пари.

Іноді на ручках щипців розміщуються 2 невеликі заточені пластини. Їх використовують для того, щоб швидко і легко відрізати кабель.

Правила вибору інструменту для обтискача інтернет-кабелю

Щоб придбати інструмент, який буде зручний саме для вас, оцініть такі параметри:

  • Розмір і вага. Обтискні щипці не повинні бути занадто великими або маленькими — враховуйте розмір своїх долонь. Занадто легкі вироби рідко бувають якісними, а надто важкі призводять до швидкої стомлюваності рук. Намагайтеся вибрати щось середнє.
  • Наявність додаткових функцій. Як вже говорилося, основне завдання крімпера — опресовування коннектора. Однак, якщо ви не хочете купувати окремо стіпер і ніж для обрізки кабелю, можна придбати обтискача з відповідними додатковими елементами.

Купити недорогий інструмент для обтиску крученої пари в Україні

В Україні купити якісний інструмент для обтискача крученої пари пропонує інтернет-магазин Капро-Київ. Тут ви знайдете різні види продукції за прийнятною ціною. В асортименті представлені вироби високої якості, які повністю відповідають українським стандартам.

Зробити замовлення в Капро легко — просто зателефонуйте менеджеру або заповніть форму на сайті. При необхідності вам нададуть професійні консультації. Купуйте зараз — вам гарантовані швидкий збір замовлення і прискорена доставка. До того ж компанія Капро виконує як роздрібні, так і оптові замовлення.