Вита пара UTP 5 кат

кабель utp категория 5е

Продукція

Опис UTP кабелю

Інформаційний кабель UTP з пропускною спроможністю інформації відповідно до категорії 5Е застосовується, як комп'ютерний кабель і є складовим елементом в побудові структурованих комп'ютерних мереж (СКС).
Кабель UTP cat 5e має наступні характеристики:
UTP кабель 5e – це кабель без екрану, символи UTP в моделі і вказують на те, що він неекранований (Стандартне, загальноприйняте позначення).
Кількість жил: 8. Конструкція кабелю UTP – «кручена пара»: 4 кручених пари проводів, скручених між собою.

Ціна на кабель UTP cat 5e

Ізоляція різнобарвна з кольоровим маркуванням.
Кабель 5е utp може відрізнятися за складом металу жил, а так само по їх діаметру. Залежно від цих показників і відрізняється на кабель utp cat 5e ціна за метр.

Мідний або біметалічний

Ціна на кабель utp категорія 5е мідного завжди буде вище ніж на аналогічний за показниками кабель UTP з біметалічного сплаву.

Діаметр

Провід utp 5e категорії може випускатися з різним діаметром жил. Чим більше діаметр кабелю тим його вартість буде вище.
Інтернет-магазин «КАПРО-Київ» є оптовим постачальником кабельно-провідникової продукції. Складські типи кабелю UTP ми продаємо кратно метру, а на замовний кабель utp 5e ціна формується при замовленні і відпускається кратно бухті або відрізний довжині заводу-виготовлювача. Великий асортимент інформаційних проводів нашого магазину постійно оновлюється, а на кабель вита пара utp 5e ціна вказана роздрібна за 1 метр.

бухта кабелю utp 5e ціна