Електродвигуни

Немає жодного товару в цьому розділі.

В даний час найбільш затребуваними в Україні є електродвигуни асинхронного типу однофазні та трифазні, на які припадає понад 80 відсотків відповідного ринкового сегменту. Вони широко застосовуються у всіляких механізмах загальнопромислового і побутового призначення, системах автоматизації і телемеханіки, пускають у хід різноманітне технологічне та насосне обладнання.

Основні переваги асинхронних електродвигунів:

  • Проста конструкція.
  • Доступна вартість.
  • Висока надійність і довговічність.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики.
  • Невисока трудомісткість обслуговування.

Недорого купити загальнопромислові електродвигуни, опис

Сучасні електродвигуни асинхронні, ціна яких в основному залежить від потужності і експлуатаційних характеристик, використовують принцип обертового магнітного поля, що створюється трифазною обмоткою статора (нерухомої частини агрегату) . Воно індукує в обмотках ротора ЕРС, яка змушує його обертатися, долаючи інерцію спокою. Статор виготовляють з шіхтованного муздрамтеатру, який запресовується в литий станіні підстави. На його внутрішній стороні прорізані пази, призначені для укладання провідників обмотки. Вони виконуються у вигляді трьох многовіткових котушок з м'якого мідного дроту, кожна з яких зміщена щодо сусідньої на 120 градусів. Усередині статора обертається ротор (рухома частина електродвигуна, закріплена на його вихідному валу). Ротор набирається з насаджених на вал пластин, відштампованих зі спеціальної електротехнічної сталі. Завдяки наявності трьох обмоток електродвигун асинхронний трифазний є універсальним і може працювати при різній величині напруги. При підключенні до трифазної мережі 380В обмотки з'єднують за методом «зірка», а при 220В — «трикутником». Фазна ж напруга, що подається безпосередньо на електродвигун, в обох випадках залишається незмінним і становить 220В.

Електро- і — ціна і характеристики

За конструктивним рішенням електромотори діляться на два типи — з фазним або короткозамкненим ротором. Моделі першого типу набули широкого поширення завдяки більш низькому пусковому току і простоті регулювання робочих параметрів. У той же час двигуни з короткозамкненим ротором дешевше і відрізняються меншими габаритами. Найчастіше ротор фазного типу застосовується в загальнопромислових електродвигунах підвищеної потужності, а малопотужні машини виконують по короткозамкненою схемою. Втім, вироби спеціального призначення, для яких важлива висока точність регулювання швидкості, також можуть оснащуватися більш ефективним і економічним фазним ротором. У фірмовому каталозі представлені загальнопромислові електродвигуни АІР різних варіантів виконання:

  • На лапах.
  • Фланцеві.
  • Комбіновані.

При наявності кріпильних лап електромотор можна зафіксувати болтами на станині, рамі або іншій стійкій поверхні. Фланцеве кріплення призначене для приєднання електродвигуна безпосередньо до насоса або редуктора через приводну муфту. Комбіноване ж виконання найбільш універсально і дозволяє застосовувати агрегати для самих різних цілей.

Продаж електродвигунів в Україні

При виборі електродвигуна асинхронного по каталозі необхідно визначитися з його характеристиками, вирішальне значення з яких зазвичай має швидкість обертання. Низькошвидкісні моделі на 750 або 1 000 об/хв найчастіше призводять в дію тельфери, вібратори, підйомні механізми, транспортери. Для верстатів різного призначення, шліфувальних машин, компресорів, кондиціонерів або холодильного устаткування необхідні більш швидкісні електромотори з частотою обертання ротора 1 500 або 3 000 об/хв. При цьому слід враховувати, що зі збільшенням потужності відповідно зростають габарити і вага обладнання.