Установчі реле

Продукція

У освітлювальних електромережах сучасних будівель широко застосовуються різні види контакторів і настановних реле, які пропонуються як в побутовому, так і в промисловому виконанні. За допомогою подібних пристроїв можна безпечно коммутировать чималі навантаження, а також реалізовувати різноманітні схеми управління освітленням на об'єктах різного призначення:

  • Житлових будинках.
  • Торгово-розважальних комплексах.
  • Громадських будинках і державних установах.
  • Лікарні та санаторіях.
  • Готелі.
  • Школах і університетах.
  • Дитячих дошкільних установах.
  • Театри, кінотеатри, бібліотеки тощо.

Установче реле, призначення та ціна в інтернет-магазині

За призначенням реле установчі зазвичай ставляться виробником до категорії модульних керуючих пристроїв. Вони в широкому асортименті пропонуються на нашому ринку такими всесвітньо відомими торговими марками, як Hager, ABB, Eaton і багатьма іншими. Подібні пристрої є важливим компонентом просунутої автоматики сучасних електричних систем побутового та комерційного класу. Відмінне поєднання високої функціональності з доступною вартістю сприяють зростанню популярності настановних реле, область застосування яких практично необмежена. Наприклад, з їх застосуванням можна організовувати багатоступінчасті схеми управління освітлювальними приладами. При одноразовому натисканні клавіші вимикача він відправить керуючий імпульс на комутатор, який відключить загальне освітлення коридорів і холів лікувального закладу, бізнес-центру або громадської будівлі з одночасним включенням замість нього світильників чергового освітлення. Повторна ж команда, що надійшла від вимикача, буде означати повернення системи до попереднього стану.

Де купити установче реле зарядки в Україні

Звертайтеся в мультибрендовий онлайн-салон інноваційної електротехнічної продукції КАПРО-Київ, якщо Ви хочете купити установче реле по самою вигідною ціною. Робити покупки у «всесвітній павутині» WWW не тільки зручно, але й надзвичайно вигідно — ціни на спеціалізованих інтернет-ресурсах помітно нижче, ніж в магазинах реальних аналогічного профілю, а асортимент товару набагато ширший і може включати тисячі позицій якісних виробів від найавторитетніших виробників. Покупцям інтернет магазинів не доводиться переплачувати, компенсуючи продавцям оренду торгових і складських площ, оплату логістики і високі податки. Ви платите виключно за товар, який купуєте, при цьому на нього поширюються гарантійні зобов'язання в повному обсязі, а професійні консультанти завжди готові надати технічну підтримку в онлайн-режимі або по телефону.

Надійне установче реле купити в Києві  

Модульна конструкція настановних реле популярних брендів повністю адаптована для монтажу на стандартну DIN-рейку. Габарити пристрою, оснащеного приводяться в рух двигуном, не перевищують двох модулів. На корпусі передбачена кнопка ручного управління, яка не має фіксації положення (з поворотною пружиною). Зазвичай такі пристрої зістиковують з сигнальними, додатковими або допоміжними контактними блоками. Автоматика контролера зазвичай розрахована на харчування мережевою напругою 230 або 400/250 Вольт, номінальний струм навантаження для побутових моделей становить 16 Ампер, а кількість полюсів — від одного до чотирьох. Напруга в керованих ланцюгах може становити від восьми до двохсот тридцяти вольт змінного струму або шістдесят, сто десять або двісті двадцять вольт при живленні постійним струмом. На одну фазу можна підключати освітлювальні прилади сумарною потужністю до 1 800 Ватт, що використовують лампи розжарювання або ж галогенні різних типів.