Пристрої комутації та управління

Продукція

Пристрої комутації та управління призначені для включення/відключення і управління сигналами, перемиканнями проводів, машин, трансформаторів в установках, що генерують електричну енергію. Часто комутація пов'язана зі зміною полюсів і перехідними процесами при швидкому перерозподілі струмів і напруг. Крім цього, ці пристосування повинні виконувати функцію нейтралізації її негативних проявів:

 • залипання або споювання контактів;
 • гасіння електричної дуги як слідства розмикання, для цього багато приладів забезпечені дугогасильними камерами;
 • виникнення короткого замикання;
 • коливання напруги і сили струму в перехідний період.

Можуть бути механічними з простим розмиканням між контактами і безконтактними за рахунок напівпровідникових елементів.

В інтернет-магазині Капро-Київ представлений розширений асортимент комутаційних пристроїв:

 • Датчики руху — сигналізатори переміщення об'єктів в зоні видимості з запуском відповідних команд. Можуть бути з цоколем, настінного, стельового, стельові настінного, зовнішнього монтажу.
 • Димери — прилади, які регулюють яскравість освітлення.
 • Контактори й магнітні пускачі — для ручного або дистанційного запуску і зупинки потужних електродвигунів.
 • Вимірювальні прилади — вольтметри і амперметри, комплекти монтажні мультифункціональні й інші прилади від вітчизняних і зарубіжних провідних електротехнічних компаній.
 • Індикатори наявності фаз — індикатори напруги, що показує наявність струму в мережі і його величину. Можуть бути подвійні і потрійні, О, 5 і 1-модульні.
 • Компенсатори реактивної потужності — прилад для зниження повної потужності (від 6 до 12 ступенів) індуктивного характеру і конденсаторні батареї (ємнісної природи).
 • Пристрої на DIN-рейку.

Найбільш популярні виробники і бренди

Серед найбільш користуючихся попитом брендів засобів комутації і управління на першому місці знаходяться закордонні компанії АВВ і Legrand. Їх продукція представлена ​​в широкому асортименті спеціалізованого інтернет-магазину Капро-Київ. Комутаційне обладнання швейцарської корпорації АВВ відрізняється якісним виконанням і тривалим терміном експлуатації. Французький виробник Legrand – компанія зі 150-річною історією існування, що спеціалізується на виробництві електротехнічних приладів і агрегатів багатофункціонального призначення.

Хорошу конкуренцію з ними має російська компанія IEK, що випускає засоби автоматики, комутації, освітлювальну техніку. За якістю вона не поступається попереднім виробникам, але в ціновому відношенні на 30-40% дешевше.

Українська компанія АСКО — спеціалізується на випуску магнітних пускачів, таймерів, перемикачів, клавішних пускачів. Її продукція відрізняється гарантованою якістю і її оптимальним співвідношенням з ціною.

Вибір серед такого розширеного асортименту представляє певні труднощі. У цьому питанні — головне купити пристрій, що відповідає покладеним на нього завданням і при цьому не переплатити. Без професійної консультації в цьому випадку не обійтися. Можна, звичайно, врахувати рекомендації фірми-установника апаратури, але краще все-таки уточнити всі питання, що цікавлять вас характеристики пристрою у менеджерів магазину Капро. Можливо, вдасться обійтися без значних фінансових вкладень, отримавши якісну комутаційну апаратуру по цілком лояльною ціною. Існування дешевших аналогів — один з основних плюсів Капро. Звертайтеся і будьте впевнені в справності, довговічності, а також якості замовлених електротехнічних пристроїв.